Strefa Agenta29 czerwca 2016

Media o nas – Czerwiec 2016

Patrząc z perspektywy mediów tematem przewodnim w czerwcu jest rozpoczynający się okres wakacyjny, co dla branży ubezpieczeniowej oznacza zwrócenie się w kierunku polis turystycznych. Bardzo chętnie opisywany przez dziennikarzy był także sposób na zaoszczędzenie na OC poprzez rejestracje auta w mniejszych miejscowościach.

 

W ostatnich tygodniach nasz ekspert wypowiadał się w artykule o ubezpieczeniach na wakacyjne wyjazdy z dziećmi opublikowanym na łamach „Rzeczpospolitej”, tłumacząc, co należy zrobić, aby otrzymać atrakcyjny rabat na polisę turystyczną dla rodzin. Wypowiadaliśmy się także w regionalnych dziennikach („Dzienniku Bałtyckim”, „Głosie Pomorza – Słupsk”, „Głosie Koszalińskim”, „Echu Dnia – Podkarpacie”, „Echu Dnia – Radom”, „Nowej Trybunie Opolskiej”, „Gazecie Wrocławskiej”, „Gazecie Lubuskiej” i „Głosie Szczecińskim”), gdzie ekspert Superpolisy przestrzegał kierowców przed najczęstszymi błędami popełnianymi w momencie zakupu ubezpieczenia.

 

Zainteresowanie mediów wzbudził również nasz materiał dotyczący rejestrowania pojazdów w mniejszych miejscowościach, które przez wielu kierowców uznawane jest za sposób na zaoszczędzenie na OC. Sprawdziliśmy, ile mieszkańcy wszystkich wojewódzkich miast mogą zaoszczędzić rejestrując auta w mniejszej miejscowości. Tematem zainteresowały się m.in. portale: interia.pl, wp.pl, motofakty.pl czy motocaina.pl.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 20 grudnia 2018

Media o nas – grudzień 2018

Czytaj dalej
Strefa Agenta 26 stycznia 2016

Media o nas – Styczeń 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę