Media o nas – Czerwiec 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 29.06.2016, w kategorii:

Patrząc z perspektywy mediów tematem przewodnim w czerwcu jest rozpoczynający się okres wakacyjny, co dla branży ubezpieczeniowej oznacza zwrócenie się w kierunku polis turystycznych. Bardzo chętnie opisywany przez dziennikarzy był także sposób na zaoszczędzenie na OC poprzez rejestracje auta w mniejszych miejscowościach.

 

W ostatnich tygodniach nasz ekspert wypowiadał się w artykule o ubezpieczeniach na wakacyjne wyjazdy z dziećmi opublikowanym na łamach „Rzeczpospolitej”, tłumacząc, co należy zrobić, aby otrzymać atrakcyjny rabat na polisę turystyczną dla rodzin. Wypowiadaliśmy się także w regionalnych dziennikach („Dzienniku Bałtyckim”, „Głosie Pomorza – Słupsk”, „Głosie Koszalińskim”, „Echu Dnia – Podkarpacie”, „Echu Dnia – Radom”, „Nowej Trybunie Opolskiej”, „Gazecie Wrocławskiej”, „Gazecie Lubuskiej” i „Głosie Szczecińskim”), gdzie ekspert Superpolisy przestrzegał kierowców przed najczęstszymi błędami popełnianymi w momencie zakupu ubezpieczenia.

 

Zainteresowanie mediów wzbudził również nasz materiał dotyczący rejestrowania pojazdów w mniejszych miejscowościach, które przez wielu kierowców uznawane jest za sposób na zaoszczędzenie na OC. Sprawdziliśmy, ile mieszkańcy wszystkich wojewódzkich miast mogą zaoszczędzić rejestrując auta w mniejszej miejscowości. Tematem zainteresowały się m.in. portale: interia.pl, wp.pl, motofakty.pl czy motocaina.pl.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Rynek ubezpieczeń: technologia pomaga w walce z oszustami

Rynek ubezpieczeń: technologia pomaga w walce z oszustami

To jeszcze kolizja czy już wypadek? Co na to ubezpieczyciel?

To jeszcze kolizja czy już wypadek? Co na to ubezpieczyciel?

Polacy bez OC straszą na europejskich drogach

Polacy bez OC straszą na europejskich drogach