Strefa Agenta29 czerwca 2020

Półmetek konkursu „Kuba 2020” – walka trwa!

Tęsknicie za gorącymi klimatami? Słoneczna Kuba czeka! Minęły już 2 z 4 miesięcy konkursu i jeśli marzycie o wieczornym spacerze uroczymi ulicami Hawany to… świetny moment, żeby wziąć się mocno za sprzedaż.

Przypominamy, że w konkursie „Kuba 2020” sprzedajemy ubezpieczenia Generali. Zmagania trwają od początku maja do końca sierpnia, a we wszystkich kategoriach zwycięży aż 23 agentów – ich listę ogłosimy na początku października.

Zapraszamy do sprzedażowej rywalizacji, bo najlepsi mogą liczyć na naprawdę wartościowe nagrody, z wielką kubańską wyprawą na czele. Nie zapominajmy też, że wysoka sprzedaż przekłada się na wysokie prowizje. A to oznacza, że tak naprawdę nie ma tu przegranych – każdy, kto weźmie udział w konkursie, coś zyska.

Na ostateczny termin wyjazdu, planowany wstępnie na początek 2021, wpływ będzie miał aktualny status pandemii. Co do tego, że warto poczekać, chyba nie musimy nikogo przekonywać. A gdyby doszło do nieprzewidzianych zdarzeń, zawsze pozostaje opcja zamiany wyjazdu na jego gotówkową lub rzeczową równowartość (podpowiedź: ta wycieczka naprawdę jest wiele warta!).

Tak czy inaczej, niech prowadzi Was wizja karaibskich plaż i drinków z parasolkami – powodzenia!

PS. Aktualne wyniki „Kuba 2020” można sprawdzić w Extranecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 22 grudnia 2016

Media o nas – grudzień 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy