PZU dla rowerzystów

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 28.09.2018, w kategorii:

PZU Bezpiecznie Rowerem to nowy program dla rowerzystów, stworzony przez PZU we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym i bazą bikemonitor.pl, a obowiązujący od początku września.

Każdy, kto kupuje rower, będzie mógł bezpłatnie zarejestrować go w serwisie Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego – bikemonitor.pl – w ciągu 13 miesięcy od chwili zakupu. Na bikemonitor.pl dostępna jest lista sklepów, w których można dokonać bezpłatnej rejestracji roweru. Dzięki rejestracji posiadacz roweru będzie miał większe szanse na odzyskanie skradzionego jednośladu oraz otrzyma dostęp do innych korzyści, do których należy m.in. możliwość skorzystania z preferencyjnego programu ubezpieczeniowego PZU Bezpiecznie Rowerem. Program zapewnia kompleksową ochronę w zakresie NNW, OC, Casco i ubezpieczenia bagażu.

Inne korzyści z rejestracji w bikemonitor.pl to np. prowadzenie wirtualnej książki serwisowej, która zapewnia wiarygodną historię własnościową i serwisową, ważną przy potencjalnej sprzedaży roweru. Serwis może posłużyć również jako platforma networkingowa – przy jego pomocy rowerzysta może nawiązać kontakt z innymi użytkownikami rowerów oraz identyfikować miejsca szczególnego ryzyka ich kradzieży i ostrzegać innych rowerzystów. Przy pomocy serwisu można również zgłosić kradzież swojego jednośladu. 

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Autocasco dopasuj do potrzeb

Autocasco dopasuj do potrzeb

Marka Wiener TU zastąpiła Gothaer TU

Marka Wiener TU zastąpiła Gothaer TU

Rośnie popularność klauzuli alkoholowej

Rośnie popularność klauzuli alkoholowej