PZU dla rowerzystów

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 28.09.2018, w kategorii:

PZU Bezpiecznie Rowerem to nowy program dla rowerzystów, stworzony przez PZU we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym i bazą bikemonitor.pl, a obowiązujący od początku września.

Każdy, kto kupuje rower, będzie mógł bezpłatnie zarejestrować go w serwisie Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego – bikemonitor.pl – w ciągu 13 miesięcy od chwili zakupu. Na bikemonitor.pl dostępna jest lista sklepów, w których można dokonać bezpłatnej rejestracji roweru. Dzięki rejestracji posiadacz roweru będzie miał większe szanse na odzyskanie skradzionego jednośladu oraz otrzyma dostęp do innych korzyści, do których należy m.in. możliwość skorzystania z preferencyjnego programu ubezpieczeniowego PZU Bezpiecznie Rowerem. Program zapewnia kompleksową ochronę w zakresie NNW, OC, Casco i ubezpieczenia bagażu.

Inne korzyści z rejestracji w bikemonitor.pl to np. prowadzenie wirtualnej książki serwisowej, która zapewnia wiarygodną historię własnościową i serwisową, ważną przy potencjalnej sprzedaży roweru. Serwis może posłużyć również jako platforma networkingowa – przy jego pomocy rowerzysta może nawiązać kontakt z innymi użytkownikami rowerów oraz identyfikować miejsca szczególnego ryzyka ich kradzieży i ostrzegać innych rowerzystów. Przy pomocy serwisu można również zgłosić kradzież swojego jednośladu. 

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Echo Dnia – Podkarpacie

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Echo Dnia – Podkarpacie

Superpolisa udostępniła aplikację do porównania i zakupu polis

Superpolisa udostępniła aplikację do porównania i zakupu polis

Gothaer TU: ubezpieczenie nagrobka

Gothaer TU: ubezpieczenie nagrobka