Aktualności3 września 2018

PZU: ruszyła sprzedaż Planu na Zdrowie

PZU Plan na Zdrowie to nowe, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, którego celem jest wsparcie klientów w codziennym dbaniu o zdrowie oraz w trudnych sytuacjach życiowych.

PZU Plan na Zdrowie obejmuje ochroną ubezpieczeniową osoby dotknięte nieszczęśliwym wypadkiem, skutkującym m.in. złamaniem, porażeniem i uszkodzeniem narządów, ciężką chorobą, w szczególności udarem i ropniem mózgu, zapaleniem mięśnia sercowego i stwardnieniem rozsianym, nowotworem złośliwym, w tym coraz częściej diagnozowanymi u Polaków czerniakiem złośliwym, nowotworem złośliwym piersi, szyjki macicy i płuc.
Osoby zmagające się z następstwami wypadku oraz ciężkiej choroby otrzymają dostęp do konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w ramach sieci medycznej PZU Zdrowie. W sytuacji zdiagnozowania nowotworu złośliwego ubezpieczyciel zapewni organizację tzw. drugiej opinii medycznej oraz konsylium lekarskiego. Ubezpieczony dostanie także wsparcie finansowe, które będzie mógł przeznaczyć np. na wydatki związane z procesem leczenia w kraju i zagranicą.

PZU Plan na Zdrowie można rozszerzyć o codzienną opiekę medyczną, w ramach której dostępnych jest nawet 450 usług, w tym wizyty u specjalistów (bez skierowania), badania diagnostyczne i zabiegi rehabilitacyjne.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy