PZU: ruszyła sprzedaż Planu na Zdrowie

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 03.09.2018, w kategorii:

PZU Plan na Zdrowie to nowe, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, którego celem jest wsparcie klientów w codziennym dbaniu o zdrowie oraz w trudnych sytuacjach życiowych.

PZU Plan na Zdrowie obejmuje ochroną ubezpieczeniową osoby dotknięte nieszczęśliwym wypadkiem, skutkującym m.in. złamaniem, porażeniem i uszkodzeniem narządów, ciężką chorobą, w szczególności udarem i ropniem mózgu, zapaleniem mięśnia sercowego i stwardnieniem rozsianym, nowotworem złośliwym, w tym coraz częściej diagnozowanymi u Polaków czerniakiem złośliwym, nowotworem złośliwym piersi, szyjki macicy i płuc.
Osoby zmagające się z następstwami wypadku oraz ciężkiej choroby otrzymają dostęp do konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w ramach sieci medycznej PZU Zdrowie. W sytuacji zdiagnozowania nowotworu złośliwego ubezpieczyciel zapewni organizację tzw. drugiej opinii medycznej oraz konsylium lekarskiego. Ubezpieczony dostanie także wsparcie finansowe, które będzie mógł przeznaczyć np. na wydatki związane z procesem leczenia w kraju i zagranicą.

PZU Plan na Zdrowie można rozszerzyć o codzienną opiekę medyczną, w ramach której dostępnych jest nawet 450 usług, w tym wizyty u specjalistów (bez skierowania), badania diagnostyczne i zabiegi rehabilitacyjne.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Superpolisa na Targach Franczyza 2016

Superpolisa na Targach Franczyza 2016

Podwyżka OC po nowym roku?!

Podwyżka OC po nowym roku?!

Opóźnia się modernizacja systemu gromadzącego dane o pojazdach i kierowcach

Opóźnia się modernizacja systemu gromadzącego dane o pojazdach i kierowcach