PZU: ruszyła sprzedaż Planu na Zdrowie

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 03.09.2018, w kategorii:

PZU Plan na Zdrowie to nowe, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, którego celem jest wsparcie klientów w codziennym dbaniu o zdrowie oraz w trudnych sytuacjach życiowych.

PZU Plan na Zdrowie obejmuje ochroną ubezpieczeniową osoby dotknięte nieszczęśliwym wypadkiem, skutkującym m.in. złamaniem, porażeniem i uszkodzeniem narządów, ciężką chorobą, w szczególności udarem i ropniem mózgu, zapaleniem mięśnia sercowego i stwardnieniem rozsianym, nowotworem złośliwym, w tym coraz częściej diagnozowanymi u Polaków czerniakiem złośliwym, nowotworem złośliwym piersi, szyjki macicy i płuc.
Osoby zmagające się z następstwami wypadku oraz ciężkiej choroby otrzymają dostęp do konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w ramach sieci medycznej PZU Zdrowie. W sytuacji zdiagnozowania nowotworu złośliwego ubezpieczyciel zapewni organizację tzw. drugiej opinii medycznej oraz konsylium lekarskiego. Ubezpieczony dostanie także wsparcie finansowe, które będzie mógł przeznaczyć np. na wydatki związane z procesem leczenia w kraju i zagranicą.

PZU Plan na Zdrowie można rozszerzyć o codzienną opiekę medyczną, w ramach której dostępnych jest nawet 450 usług, w tym wizyty u specjalistów (bez skierowania), badania diagnostyczne i zabiegi rehabilitacyjne.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Media o nas – Sierpień 2016

Media o nas – Sierpień 2016

Kilka filmów z ubezpieczeniami w tle

Kilka filmów z ubezpieczeniami w tle

Link4 rozpoczyna współpracę z Lumi

Link4 rozpoczyna współpracę z Lumi