PZU: trwa wakacyjna akcja promująca bezpieczeństwo

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 19.07.2018, w kategorii:

PZU wyruszyło do nadmorskich i mazurskich kurortów z wielką akcją promującą bezpieczeństwo podczas wakacji. Od 7 lipca przez siedem kolejnych weekendów na dzieci i rodziców czeka wiele atrakcji – zajęcia sportowe, konkursy, spotkania z gwiazdami i koncerty. PZU wraz ze Słoneczną Stacją Polsatu pojawi się w sześciu najpopularniejszych nadmorskich kurortach (Krynica, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Świnoujście, Międzyzdroje) oraz w Olsztynie.

Specjalnie dla dzieci ubezpieczyciel przygotował Niestraszkową Strefę Dziecięcą, a w niej zabawy, karaoke, konkursy oraz warsztaty edukacyjne, podczas których Niestraszki w formule zabawy i interakcji przekazywać będą dzieciom wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Na głównej scenie Słonecznej Stacji nie zabraknie również bezpłatnych, edukacyjnych przedstawień „Przygody Niestraszków”.

Prowadzonej wspólnie z Polsatem akcji towarzyszy możliwość zrobienia badań profilaktycznych i skorzystania z porad lekarskich w ramach strefy PZU Zdrowie, w której będzie można zadbać o formę fizyczną i zdrowy wypoczynek. Na chętnych czekać będą specjaliści – dietetyk i dermatolog, którzy oprócz bezpłatnych porad przeprowadzą analizę składu ciała oraz badanie zmian skórnych.

Relacje można oglądać w każdą niedzielę, od 15 lipca, na antenie Polsatu. Podczas akcji „Bezpieczne Lato” PZU będzie zachęcać także społeczności lokalne oraz organizacje pozarządowe do włączenia się w projekt grantowy „Pomoc to Moc”. W tegorocznej edycji akcji PZU wspiera działania propagujące zdrowy tryb życia i zwiększające bezpieczeństwo rodzin.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Warta znalazła sposób na wyłudzenia

Warta znalazła sposób na wyłudzenia

Konkurs sprzedażowy rozstrzygnięty!

Konkurs sprzedażowy rozstrzygnięty!

Co zrobić, gdy nie mamy OC?

Co zrobić, gdy nie mamy OC?