Aktualności19 lipca 2018

PZU: trwa wakacyjna akcja promująca bezpieczeństwo

PZU wyruszyło do nadmorskich i mazurskich kurortów z wielką akcją promującą bezpieczeństwo podczas wakacji. Od 7 lipca przez siedem kolejnych weekendów na dzieci i rodziców czeka wiele atrakcji – zajęcia sportowe, konkursy, spotkania z gwiazdami i koncerty. PZU wraz ze Słoneczną Stacją Polsatu pojawi się w sześciu najpopularniejszych nadmorskich kurortach (Krynica, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Świnoujście, Międzyzdroje) oraz w Olsztynie.

Specjalnie dla dzieci ubezpieczyciel przygotował Niestraszkową Strefę Dziecięcą, a w niej zabawy, karaoke, konkursy oraz warsztaty edukacyjne, podczas których Niestraszki w formule zabawy i interakcji przekazywać będą dzieciom wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Na głównej scenie Słonecznej Stacji nie zabraknie również bezpłatnych, edukacyjnych przedstawień „Przygody Niestraszków”.

Prowadzonej wspólnie z Polsatem akcji towarzyszy możliwość zrobienia badań profilaktycznych i skorzystania z porad lekarskich w ramach strefy PZU Zdrowie, w której będzie można zadbać o formę fizyczną i zdrowy wypoczynek. Na chętnych czekać będą specjaliści – dietetyk i dermatolog, którzy oprócz bezpłatnych porad przeprowadzą analizę składu ciała oraz badanie zmian skórnych.

Relacje można oglądać w każdą niedzielę, od 15 lipca, na antenie Polsatu. Podczas akcji „Bezpieczne Lato” PZU będzie zachęcać także społeczności lokalne oraz organizacje pozarządowe do włączenia się w projekt grantowy „Pomoc to Moc”. W tegorocznej edycji akcji PZU wspiera działania propagujące zdrowy tryb życia i zwiększające bezpieczeństwo rodzin.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę