Aktualności5 kwietnia 2023

Akademia SuperDyrektora – Oficjalne zakończenie

Akademia SuperDyrektora – innowacyjny projekt szkoleniowy Superpolisy dla kadry managerskiej, który trwał 9 miesięcy, miał swoje uroczyste zakończenie w marcu 2023 r.

Czym była Akademia SuperDyrektora?

Akademia to przygotowany przez Dział Szkoleń – prowadzony przez Aleksandrę Ślusarską – cykl spotkań kadry managerskiej każdej ze spółek wchodzących w skład Grupy Superpolisa.

Nasi managerowie podczas spotkań mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach – certyfikowanych przez Yale – prowadzonych przez dwóch eskpertów z firmy Kontrakt OSH – Roberta Zycha i Adama Staniszewskiego. Uczestnicy zdobywali umiejętności miękkie, negocjacyjne, sprzedażowe i motywacyjne, które pomogą im w codziennej pracy z zespołami i Agentami.

W imieniu całej Grupy Superpolisa chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w tworzenie tego projektu. Do zobaczenia przy okazji kolejnych spotkań organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Superpolisy!

Fotorelacja

Zakończenie Akademii Super Agenta | Uczestnicy | Hotel Stare Kino | Zbigniew Warmuz

Film podsumowujący Akademię SuperDyrektora

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę