PZU: Nowa kampania internetowa

Agata Wrzosek Agata Wrzosek
Opublikowano: 10.12.2019, w kategorii:

25 listopada PZU rozpoczęło kolejną kampanię marketingową, w której prezentuje swoje liczne inicjatywy społeczne i przekonuje, że warto wybierać firmy kierujące się misją pomagania innym.

Ubezpieczyciel chce pokazać Polakom, jak postrzega swoją rolę w społeczeństwie oraz co tak naprawdę oznacza dla niego bycie dobrym ubezpieczycielem. W kampanii PZU prezentowane jest nie tylko w kontekście ubezpieczeń, ale przede wszystkim wsparcia, jakie stara się udzielać na co dzień swoich klientów. Firma od lat angażuje się w liczne inicjatywy, których głównym celem jest poprawa szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz profilaktyka i opieka zdrowotna.

Kampania opiera się na prezentacji działań społecznych, z których PZU jest znane. W spocie reklamowym zaprezentowane zostaną konkretne inicjatywy, które PZU podjęło w trosce o swoich klientów: wspierające bezpieczeństwo kierowców PZU GO, poprawa widoczności milionów dzieci w wieku szkolnym na drodze oraz pomoc poszkodowanym w trakcie kataklizmów.

Główny spot (30”) i jego krótsze formaty będą emitowane w internecie, w tym w mediach społecznościowych. Kampania potrwa do 21 stycznia 2020 r. Na potrzeby akcji przygotowano specjalny serwis internetowy dostępny pod adresem:

https://blog.pzu.pl/wiecej.

 

AW

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

ERGO Hestia oferuje CarSharing

ERGO Hestia oferuje CarSharing

styczeń 2015

styczeń 2015

Przy zakupie AXA Assistance otrzymasz voucher gratis!

Przy zakupie AXA Assistance otrzymasz voucher gratis!