Blog Ubezpieczeniowy2 grudnia 2015

Quiz ubezpieczeniowy. Ile wiesz o OC i AC?

Nigdy nie wiemy, czy przydarzy nam się stłuczka, kradzież czy awaria samochodu i tę niepewność rekompensujemy sobie posiadaniem ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub/i AC. Warto więc, abyśmy wiedzieli o tych produktach jak najwięcej. Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdźcie to rozwiązując quiz ubezpieczeniowy, który dla Was przygotowaliśmy.

 

Aby wziąć udział w quizie, należy przejść na stronę znajdującą się pod poniższym linkiem, a następnie kliknąć start i po prostu po kolei odpowiadać na zadawane pytania. Uwaga – tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa i nie ma możliwości zmiany wybranej opcji. Dlatego dobrze się zastanówcie, zanim przejdziecie do następnego pytania! Quiz zawiera odpowiedzi zwrotne, które w przypadku wybrania złej opcji pomogą Wam uaktualnić swoje ubezpieczeniowe wiadomości. Powodzenia!

 

QUIZ UBEZPIECZENIOWY. ILE WIESZ O OC I AC?

 

Jak z pewnością zauważyliście, na końcu quizu znajduje się podział na kilka grup. Jeśli udzieliliście 90-100% poprawnych odpowiedzi, wówczas możecie uważać się za ubezpieczeniowych ekspertów – OC i AC nie mają przed Wami tajemnic. Oczywiście nie powinniście mieć również powodów do niezadowolenia, jeśli odpowiadaliście dobrze w 70-89% pytań – Wasza wiedza ubezpieczeniowa wciąż jest z pewnością znacznie większa niż przeciętna. Co natomiast, gdy skutecznie poradziliście sobie z 60-69% odpowiedzi? To wciąż niezły wynik, ale na pewno pewne informacje warto uzupełnić. Gorzej, gdy procent dobrych odpowiedzi to 50-59%, co oznacza, że choć trochę wiecie o polisach komunikacyjnych, zdecydowanie warto byłoby tę wiedzę poszerzyć. Każdy wynik poniżej 50% trafień wymaga natomiast poprawy!

 

Pamiętajcie, że im więcej wiemy na temat swoich ubezpieczeń, tym więcej możemy na tym skorzystać. Komplet niezbędnych informacji o ubezpieczeniach OC i AC znajdziecie w naszych poradnikach – zachęcamy do lektury.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Blog Ubezpieczeniowy 15 kwietnia 2015

Superpolisa.pl działa już w Lubinie

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy