Quiz ubezpieczeniowy. Ile wiesz o OC i AC?

Pamiętajcie, że im więcej wiemy na temat swoich ubezpieczeń, tym więcej możemy na tym skorzystać.

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 02.12.2015, w kategorii:

Nigdy nie wiemy, czy przydarzy nam się stłuczka, kradzież czy awaria samochodu i tę niepewność rekompensujemy sobie posiadaniem ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub/i AC. Warto więc, abyśmy wiedzieli o tych produktach jak najwięcej. Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdźcie to rozwiązując quiz ubezpieczeniowy, który dla Was przygotowaliśmy.

 

Aby wziąć udział w quizie, należy przejść na stronę znajdującą się pod poniższym linkiem, a następnie kliknąć start i po prostu po kolei odpowiadać na zadawane pytania. Uwaga – tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa i nie ma możliwości zmiany wybranej opcji. Dlatego dobrze się zastanówcie, zanim przejdziecie do następnego pytania! Quiz zawiera odpowiedzi zwrotne, które w przypadku wybrania złej opcji pomogą Wam uaktualnić swoje ubezpieczeniowe wiadomości. Powodzenia!

 

QUIZ UBEZPIECZENIOWY. ILE WIESZ O OC I AC?

 

Jak z pewnością zauważyliście, na końcu quizu znajduje się podział na kilka grup. Jeśli udzieliliście 90-100% poprawnych odpowiedzi, wówczas możecie uważać się za ubezpieczeniowych ekspertów – OC i AC nie mają przed Wami tajemnic. Oczywiście nie powinniście mieć również powodów do niezadowolenia, jeśli odpowiadaliście dobrze w 70-89% pytań – Wasza wiedza ubezpieczeniowa wciąż jest z pewnością znacznie większa niż przeciętna. Co natomiast, gdy skutecznie poradziliście sobie z 60-69% odpowiedzi? To wciąż niezły wynik, ale na pewno pewne informacje warto uzupełnić. Gorzej, gdy procent dobrych odpowiedzi to 50-59%, co oznacza, że choć trochę wiecie o polisach komunikacyjnych, zdecydowanie warto byłoby tę wiedzę poszerzyć. Każdy wynik poniżej 50% trafień wymaga natomiast poprawy!

 

Pamiętajcie, że im więcej wiemy na temat swoich ubezpieczeń, tym więcej możemy na tym skorzystać. Komplet niezbędnych informacji o ubezpieczeniach OC i AC znajdziecie w naszych poradnikach – zachęcamy do lektury.

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

„Jak ubezpieczyć skuter czy motocykl” – Dziennik Wschodni

„Jak ubezpieczyć skuter czy motocykl” – Dziennik Wschodni

Aviva kusi klientów nowymi standardami

Aviva kusi klientów nowymi standardami

Czy już wkrótce stylu jazdy będzie miał wpływ na cenę OC?

Czy już wkrótce stylu jazdy będzie miał wpływ na cenę OC?