Aktualności12 października 2016

Laur konsumenta dla polisy turystycznej Warty

Zdaniem uczestników badania Konsumencki Lider Jakości ubezpieczenie turystyczne dostępne w ofercie Warty jest najlepszym tego typu produktem na rynku.

Zdaniem największego odsetka uczestników badania Konsumencki Lider Jakości polisa turystyczna dostępna w Warcie jest najlepszym tego typu produktem na rynku. Złoty medal w kategorii ubezpieczeń dla podróżnych zapewniły Warcie odpowiedzi udzielone przez przeszło 22% respondentów. Drugi wynik w badaniu wynosił 16,1%, a trzeci 15,6%.

Nagrodzony przez konsumentów produkt Warty to kompleksowa oferta ubezpieczenia, na którą w podstawowym wariancie składa się zakres ochrony wyznaczony limitem 800 tys. zł na koszty leczenia czy wypłatę świadczeń w razie trwałego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia. Na decyzję badanych wpływ miały zapewne także gwarantowane w polisie usługi assistance, w tym np. pomoc w umówieniu wizyty u lekarza, nielimitowane pokrycie kosztów transportu medycznego czy pomoc prawna.

Konsumencki Lider Jakości 2016 to kolejne już wyróżnienie przyznane Warcie w oparciu o badanie opinii klientów. Przypomnijmy, że na koncie tego ubezpieczyciela jest już Laur Konsumenta 2016 za ubezpieczenie na życie oraz komunikacyjne.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu wzięło udział ponad 11 tys. respondentów.

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 15 stycznia 2018

PZU wchodzi na rynek Lloyd’s

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy