Aktualności23 maja 2018

PZU: Kampania promująca PZU Dom

Ruszyła nowa kampania marketingowa ubezpieczenia PZU Dom. Rozpoczęta 8 maja akcja pokazuje, jak ważne w życiu jest wzięcie spraw we własne ręce i podejmowanie decyzji, które mają istotny wpływ na życie, rodzinę i majątek.

Głównymi produktami w dwóch odsłonach będą ubezpieczenia PZU Dom i PZU Wojażer, a od połowy czerwca przez miesiąc planowana jest dodatkowo wspólna akcja specjalna wraz z Allegro. Rozpoczęta kampania to kontynuacja komunikacji wizerunkowej marki PZU, ukazującej największego polskiego ubezpieczyciela jako firmę efektywnie pomagającą klientom w rozwiązywaniu problemów w wielu obszarach i na każdym etapie życia.

Kampania potrwa do końca sierpnia. W jej trakcie realizowane będą szerokie działania: spoty telewizyjne (30- i 15-sekundowe), reklamy w radiu, prasie, internecie, w oddziałach PZU oraz u agentów. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja VML, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Uniwersal McCann.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 8 czerwca 2017

OC znów rentowne

Czytaj dalej
Aktualności 31 października 2016

październik 2016

Czytaj dalej
Aktualności 29 listopada 2019

Suchą stopą przez IDD – c.d.

Czytaj dalej
Aktualności 25 czerwca 2015

Fuzja Compensy i Benefii

Czytaj dalej
Aktualności 27 stycznia 2017

styczeń 2017

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę