Allianz: rusza Strefa NNW

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 11.09.2018, w kategorii:

Allianz Polska uruchomił Strefę NNW – specjalną platformę umożliwiającą zakup ubezpieczenia NNW dla dziecka przez internet i u agenta. Za jej pośrednictwem rodzice mogą samodzielnie kupić jeden z trzech pakietów ubezpieczenia, a także skorzystać z porady agentów, by rozszerzyć ochronę i skonsultować swoje wątpliwości. Ochrona w ramach NNW obejmuje przez cały rok dzieci uczące się (do 20. roku życia), w Polsce i za granicą, zarówno w szkole, poza nią oraz w trakcie dodatkowych zajęć sportowych.

 

Podstawowym elementem ubezpieczenia jest pomoc finansowa na wypadek uszkodzenia ciała doznanego przez dziecko lub śmierci jego rodziców. Polisa zapewnia m.in. pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku, w tym m.in. wizyty u lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, pomoc pielęgniarki, rehabilitację, transport medyczny, pokrycie kosztów operacji ortopedycznych i plastycznych po wypadku, organizację i pokrycie kosztów pobytu rodzica/opiekuna w szpitalu lub w hotelu, gdy dziecko znajduje się w szpitalu po wypadku.

 

Ciekawostką jest pomoc po ukąszeniu kleszcza. W ramach polisy dostajemy gwarancję usunięcia stworzenia, wizyty lekarskiej oraz zbadania kleszcza pod kątem nosicielstwa boreliozy i antybiotykoterapia (koszty pokrywane są do 500 zł, raz w roku).

Strefa Allianz pozwala w rekordowo krótkim czasie otrzymać informację o zakresach ubezpieczenia w trzech wariantach, różniących się sumą ubezpieczenia, zakresem i ceną. Dodatkowo po wybraniu odpowiedniej opcji rodzice mogą rozszerzyć ubezpieczenie o dodatkowe świadczenia assistance.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Kwiecień 2018

Kwiecień 2018

Odszkodowania kosztorysowe bez VAT zatrzymają wzrost cen OC?

Odszkodowania kosztorysowe bez VAT zatrzymają wzrost cen OC?

PZU stawia na telematykę

PZU stawia na telematykę