Aktualności11 września 2018

Allianz: rusza Strefa NNW

Allianz Polska uruchomił Strefę NNW – specjalną platformę umożliwiającą zakup ubezpieczenia NNW dla dziecka przez internet i u agenta. Za jej pośrednictwem rodzice mogą samodzielnie kupić jeden z trzech pakietów ubezpieczenia, a także skorzystać z porady agentów, by rozszerzyć ochronę i skonsultować swoje wątpliwości. Ochrona w ramach NNW obejmuje przez cały rok dzieci uczące się (do 20. roku życia), w Polsce i za granicą, zarówno w szkole, poza nią oraz w trakcie dodatkowych zajęć sportowych.

 

Podstawowym elementem ubezpieczenia jest pomoc finansowa na wypadek uszkodzenia ciała doznanego przez dziecko lub śmierci jego rodziców. Polisa zapewnia m.in. pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku, w tym m.in. wizyty u lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, pomoc pielęgniarki, rehabilitację, transport medyczny, pokrycie kosztów operacji ortopedycznych i plastycznych po wypadku, organizację i pokrycie kosztów pobytu rodzica/opiekuna w szpitalu lub w hotelu, gdy dziecko znajduje się w szpitalu po wypadku.

 

Ciekawostką jest pomoc po ukąszeniu kleszcza. W ramach polisy dostajemy gwarancję usunięcia stworzenia, wizyty lekarskiej oraz zbadania kleszcza pod kątem nosicielstwa boreliozy i antybiotykoterapia (koszty pokrywane są do 500 zł, raz w roku).

Strefa Allianz pozwala w rekordowo krótkim czasie otrzymać informację o zakresach ubezpieczenia w trzech wariantach, różniących się sumą ubezpieczenia, zakresem i ceną. Dodatkowo po wybraniu odpowiedniej opcji rodzice mogą rozszerzyć ubezpieczenie o dodatkowe świadczenia assistance.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy