Nowy sposób sprawdzenia historii swojego OC

Sprawdzenie historii własnego OC w UFG jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich właścicieli pojazdów zarejestrowanych w Polsce

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 16.07.2016, w kategorii:

„Pewne rzeczy lepiej robić samemu” – takim hasłem UFG promuje nową kampanię, która ma na celu uświadomienie kierowców, że warto samemu sprawdzać historię ciągłości OC oraz historię szkód z tego ubezpieczenia. Dzięki możliwości sprawdzenia online informacji o swojej polisie, kierowcy mogą posiadać tę samą wiedzę co ubezpieczyciele.

 

W lipcu Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) rozpoczął kampanię informacyjną, w której zachęca właścicieli pojazdów do pobrania ich historii OC z ogólnopolskiej bazy polis. Tym samym Fundusz podkreśla, jak ważne jest posiadanie wiedzy na temat swojego OC. Znajomość historii ciągłości ubezpieczenia czy świadomość zaistniałych szkód są istotne przede wszystkim w momencie, gdy dokonywana jest kalkulacja składki OC. Dotychczas wiedzę o naszym ubezpieczeniu posiadały jedynie towarzystwa ubezpieczeniowe.shutterstock_218410189 Dzięki bazie UFG mamy dokładnie taką samą wiedzę jak ubezpieczyciele, możemy sprawdzić co wiedzą na nasz temat, a także upewnić się, że historia naszego OC jest kompletna. Uzyskać możemy także informacje na temat dokładnej liczby spowodowanych szkód, wypadków czy wysokości wypłaconych odszkodowań.

 

Sprawdzenie historii własnego OC jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich właścicieli pojazdów zarejestrowanych w Polsce. Wystarczy tylko założyć konto na portalu UFG (ufg.pl). Szczegółowe informacje na temat korzyści płynących ze znajomości historii swojego OC, można znaleźć na stronie kampanii – sprawdzoc.pl.

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Jak ubezpieczyć się na zimę?

Jak ubezpieczyć się na zimę?

Jak to będzie z ubezpieczeniami zdrowotnymi?

Jak to będzie z ubezpieczeniami zdrowotnymi?

Kto zapłaci za zalanie mieszkania – Rzeczpospolita

Kto zapłaci za zalanie mieszkania – Rzeczpospolita