Nowy sposób sprawdzenia historii swojego OC

Sprawdzenie historii własnego OC w UFG jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich właścicieli pojazdów zarejestrowanych w Polsce

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 16.07.2016, w kategorii:

„Pewne rzeczy lepiej robić samemu” – takim hasłem UFG promuje nową kampanię, która ma na celu uświadomienie kierowców, że warto samemu sprawdzać historię ciągłości OC oraz historię szkód z tego ubezpieczenia. Dzięki możliwości sprawdzenia online informacji o swojej polisie, kierowcy mogą posiadać tę samą wiedzę co ubezpieczyciele.

 

W lipcu Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) rozpoczął kampanię informacyjną, w której zachęca właścicieli pojazdów do pobrania ich historii OC z ogólnopolskiej bazy polis. Tym samym Fundusz podkreśla, jak ważne jest posiadanie wiedzy na temat swojego OC. Znajomość historii ciągłości ubezpieczenia czy świadomość zaistniałych szkód są istotne przede wszystkim w momencie, gdy dokonywana jest kalkulacja składki OC. Dotychczas wiedzę o naszym ubezpieczeniu posiadały jedynie towarzystwa ubezpieczeniowe.shutterstock_218410189 Dzięki bazie UFG mamy dokładnie taką samą wiedzę jak ubezpieczyciele, możemy sprawdzić co wiedzą na nasz temat, a także upewnić się, że historia naszego OC jest kompletna. Uzyskać możemy także informacje na temat dokładnej liczby spowodowanych szkód, wypadków czy wysokości wypłaconych odszkodowań.

 

Sprawdzenie historii własnego OC jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich właścicieli pojazdów zarejestrowanych w Polsce. Wystarczy tylko założyć konto na portalu UFG (ufg.pl). Szczegółowe informacje na temat korzyści płynących ze znajomości historii swojego OC, można znaleźć na stronie kampanii – sprawdzoc.pl.

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Skutki żywiołów niedostatecznie chronione

Skutki żywiołów niedostatecznie chronione

To jeszcze kolizja czy już wypadek? Co na to ubezpieczyciel?

To jeszcze kolizja czy już wypadek? Co na to ubezpieczyciel?

Rodzina może liczyć na zniżki – Rzeczpospolita

Rodzina może liczyć na zniżki – Rzeczpospolita