Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 16.05.2019, w kategorii:

W ramach ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze do masowej dystrybucji trafił PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów.

PZU GO ma pomóc chronić ludzkie życie zagrożone w momencie wypadku komunikacyjnego. Omawiane narzędzie to niewielkie urządzenie typu beacon przyklejane na szybie samochodu oraz aplikacja mobilna, które współpracują ze sobą, by w razie wypadku wezwać pomoc drogową lub służby ratunkowe.

W razie potencjalnie niebezpiecznego zdarzenia na drodze czujnik PZU GO połączony przez Bluetooth z aplikacją w telefonie wyśle sygnał do ubezpieczyciela. Dzięki temu jego pracownicy będą mogli skontaktować się z ubezpieczonym i ustalić, czy potrzebuje pomocy. Jeśli ubezpieczony nie odbierze telefonu, Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzyma informacje o zdarzeniu i w razie potrzeby wyśle karetkę na miejsce wypadku.

PZU GO działa na terenie całej Polski. Można go zawrzeć łącznie z wariantem Komfort lub Super w promocyjnej cenie 49 zł u wybranych sprzedawców w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Białymstoku. Dla klubowiczów przewidzianych jest wiele innych korzyści za bezpieczną jazdę, m.in. zniżki na paliwo, myjnie czy kawę, która każdemu umili podróż.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Gothaer TU przejęte przez Vienna Insurance Group (VIG)

Gothaer TU przejęte przez Vienna Insurance Group (VIG)

Pomoc ubezpieczyciela dla karnawałowego kierowcy

Pomoc ubezpieczyciela dla karnawałowego kierowcy

AXA ostrzega: uraz na wakacjach może sporo kosztować

AXA ostrzega: uraz na wakacjach może sporo kosztować