Aktualności16 maja 2019

Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

W ramach ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze do masowej dystrybucji trafił PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów.

PZU GO ma pomóc chronić ludzkie życie zagrożone w momencie wypadku komunikacyjnego. Omawiane narzędzie to niewielkie urządzenie typu beacon przyklejane na szybie samochodu oraz aplikacja mobilna, które współpracują ze sobą, by w razie wypadku wezwać pomoc drogową lub służby ratunkowe.

W razie potencjalnie niebezpiecznego zdarzenia na drodze czujnik PZU GO połączony przez Bluetooth z aplikacją w telefonie wyśle sygnał do ubezpieczyciela. Dzięki temu jego pracownicy będą mogli skontaktować się z ubezpieczonym i ustalić, czy potrzebuje pomocy. Jeśli ubezpieczony nie odbierze telefonu, Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzyma informacje o zdarzeniu i w razie potrzeby wyśle karetkę na miejsce wypadku.

PZU GO działa na terenie całej Polski. Można go zawrzeć łącznie z wariantem Komfort lub Super w promocyjnej cenie 49 zł u wybranych sprzedawców w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Białymstoku. Dla klubowiczów przewidzianych jest wiele innych korzyści za bezpieczną jazdę, m.in. zniżki na paliwo, myjnie czy kawę, która każdemu umili podróż.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 8 stycznia 2020

Ruszyła druga tura PPK

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy