Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 16.05.2019, w kategorii:

W ramach ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze do masowej dystrybucji trafił PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów.

PZU GO ma pomóc chronić ludzkie życie zagrożone w momencie wypadku komunikacyjnego. Omawiane narzędzie to niewielkie urządzenie typu beacon przyklejane na szybie samochodu oraz aplikacja mobilna, które współpracują ze sobą, by w razie wypadku wezwać pomoc drogową lub służby ratunkowe.

W razie potencjalnie niebezpiecznego zdarzenia na drodze czujnik PZU GO połączony przez Bluetooth z aplikacją w telefonie wyśle sygnał do ubezpieczyciela. Dzięki temu jego pracownicy będą mogli skontaktować się z ubezpieczonym i ustalić, czy potrzebuje pomocy. Jeśli ubezpieczony nie odbierze telefonu, Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzyma informacje o zdarzeniu i w razie potrzeby wyśle karetkę na miejsce wypadku.

PZU GO działa na terenie całej Polski. Można go zawrzeć łącznie z wariantem Komfort lub Super w promocyjnej cenie 49 zł u wybranych sprzedawców w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Białymstoku. Dla klubowiczów przewidzianych jest wiele innych korzyści za bezpieczną jazdę, m.in. zniżki na paliwo, myjnie czy kawę, która każdemu umili podróż.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Mówi się w branży

Mówi się w branży

BLS rusza 1 kwietnia

BLS rusza 1 kwietnia

Obowiązkowa polisa od żywiołu – czy przymus jej kupna miałby sens?

Obowiązkowa polisa od żywiołu – czy przymus jej kupna miałby sens?