Aktualności5 października 2023

Start Uniwersytetu SuperAgenta

Start Uniwersytetu – I edycja

Kolejna edycja jednego z najważniejszych projektów szkoleniowych Grupy Superpolisa właśnie wystartowała! Po sukcesie projektu pilotażowego w 2022 roku oficjalnie ruszyła I edycja Uniwersytetu SuperAgenta. Agenci Superpolisy kończą cykl szkoleń z wzmocnionymi kompetencjami sprzedażowymi i umiejętnościami miękkimi, a spotkania zostały zaplanowane zgodnie z sugestiami i oczekiwaniami jego uczestników. Ze względu na ogromne zainteresowanie projektem liczba uczestników została dwukrotnie zwiększona w stosunku do pre-edycji.

Jakub Nowiński, Prezes Superpolisa Ubezpieczenia, podczas spotkania inauguracyjnego powiedział: „Mam zaszczyt współpracować z Wami od wielu lat, a dzisiaj Was przywitać i otworzyć oficjalnie Uniwersytet. Obchodzimy w tym roku jubileusz dziesięciolecia Superpolisy, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość naszego spotkania. Sama kwestia USA jest na tyle odmienna od innych szkoleń, że to jest podróż, która zabiera Was przez obszary dotykające sprzedaży, ale też Waszego rozwoju osobistego. Czekają Was zajęcia z osobami merytorycznymi, z osobami, które mają kompetencje w zakresie social media, prezentacji, sprzedaży i komunikacji. Chcemy wspierać Was w tworzeniu własnej marki, marki profesjonalnego doradcy oraz dać Wam nie tylko technologiczne narzędzia pracy, ale kompetencje, dzięki którym będziecie chcieli z nami budować i rozwijać swoje firmy i mieć poczucie, że było warto. Siła i moc naszych Agentów pozwala nam wspólnie, jako Grupie, być silniejszym i mocniejszym na rynku. Zawód doradcy ubezpieczeniowego jest na tyle wyjątkowy, że nawet technologia AI Was nie wyręczy, nie zastąpi. To wy wiecie, jak zrozumieć klienta i nawiązać z nim nić porozumienia, a projekt USA daje możliwość nabycia kompetencji, które stawiają Was w czołówce doradców ubezpieczeniowych.”

Autorski program, przygotowany przez Dział Szkoleń, to cykl spotkań, w którego skład wchodzą moduły z zajęć z wzmocnienia technik komunikacji, z rozwoju biznesu poprzez rzeczywistość wirtualną, z budowania bazy klientów, ale też z tworzenia osobistej marki i budowania własnego wizerunku jako profesjonalnego Doradcy. Założeniem tego unikatowego na rynku programu szkoleniowego jest ułożenie i uporządkowanie wszystkich niezbędnych obszarów kompetencji zdobywanych dotychczas oraz ich dalszy rozwój. Warto podkreślić, że uczestnicy USA to osoby, które już wcześniej brały udział w innych wydarzeniach szkoleniowych Superpolisy jak np. Akademia SuperAgenta.

„Chcemy wyróżniać się innowacjami i być prekursorem trendów szkoleniowych. Kompetencje Doradców Superpolisy traktujemy jako istotny czynnik rozwoju całej organizacji i w to chcemy inwestować. Grupę szkoleniowców dobraliśmy z ogromną starannością i kluczowe dla nas było to, aby byli to praktycy, najlepsi w swoich dziedzinach. Udało się i jesteśmy z tego bardzo dumni.” – dodała Aleksandra Ślusarska, Kierownik Działu Szkoleń Grupy Superpolisa

Grupa Superpolisa już od kilku lat skupia się na rozwoju Agentów i ich realnym wsparciu. Działania szkoleniowe prowadzone są w taki sposób, aby Agent w każdym momencie swojego rozwoju znalazł projekt dopasowany do jego oczekiwań.

źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę