W Tarnowie ubezpieczenia wchodzą do galerii handlowych

Na tarnowskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego otwarcie placówki w centrum handlowym to nowość!

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 15.11.2014, w kategorii:

Z przeprowadzonego w pierwszej połowie 2014 roku badania SMG/KRC Millward Brown wynika, że dla 61% Polaków centrum handlowe jest interesującą alternatywą dla centrum miasta, w rezultacie czego już ponad 32% osób odwiedza je w innym celu niż tradycyjne zakupy. Jak widać galerie handlowe utrwalają swój wizerunek miejsc, w których można załatwić niemal wszystkie najważniejsze sprawy – od kupna wszystkich potrzebnych produktów (m.in. spożywczych czy odzieżowych, ale też bardziej skomplikowanych finansowych, jak bankowe czy ubezpieczeniowe), przez spotkanie w kawiarni ze znajomymi, po wizytę u fryzjera czy na siłowni.

 

– Zdajemy sobie sprawę, że galerie handlowe stały się bardzo ważnym miejscem również dla mieszkańców Tarnowa i dlatego wybierając lokalizację dla naszego oddziału nie zdecydowaliśmy się na placówkę w lokalu znajdującym się przy ulicy, lecz na tzw. wyspę w CH Max. Z doświadczenia wiemy, że klienci centrów handlowych cenią sobie dostęp do ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych na równi z dostępem do pozostałych sklepów – mówi Dariusz Daraż z multiagencji ubezpieczeniowej www.superpolisa.pl.

 

Na tarnowskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego otwarcie placówki w centrum handlowym to nowość, być może również początek trendu. Dotychczas firmy sprzedające ubezpieczenia preferowały działalność w punktach zlokalizowanych na osiedlach i obrzeżach miasta. W oddziale Superpolisy klienci mogą wraz z doradcą bezpłatnie porównać oferty kilkunastu działających na polskim rynku towarzystw i kupić sprzedawane przez nich ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, mieszkania czy domu, a także zdrowia i życia.

 

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.pl.

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczyciele podsumowują pierwsze półrocze

Ubezpieczyciele podsumowują pierwsze półrocze

Majówka własnym autem za granicą

Majówka własnym autem za granicą

Polisa szyta na miarę dla turysty

Polisa szyta na miarę dla turysty