Strefa Agenta30 marca 2020

Wieści z kwarantanny

Mimo sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, nasz świat całkiem sprawnie toczy się dalej.

Robimy wszystko, żeby dbać o ograniczenie ryzyka epidemicznego. Ci z nas, którzy mogą, pracują zdalnie – szczęśliwie może zdecydowana większość.

Na bieżąco informujemy Was w temacie organizacji pracy. Otrzymaliście od nas już wszystkie informacje dotyczące pracy zdalnej w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeń. Te ostatnie – jako odpowiedzialne firmy, na co dzień obeznane z ryzykiem – same wychodzą z inicjatywą, przesyłając informacje o możliwych aktualnie trybach pracy. Każdy ubezpieczyciel przesyła swoje wytyczne – wiemy, że możecie czuć się przytłoczeni liczbą otrzymywanych maili i proponowanych webinariów, ale bardzo prosimy o poświęcenie im chwili czasu. Te zasady mają za zadanie pomóc nam wszystkim.

Znacie też wytyczne dotyczące zasad higieny przeciwwirusowej i porady związane z minimalizowaniem kontaktu osobistego oraz zalecenia WHO. Jeśli czujecie się gorzej lub występują u Was symptomy przeziębienia – bezwzględnie pozostańcie w domu.

Wciąż działamy wielotorowo. Planujemy już kolejne szkolenia ze zdalnej sprzedaży. Jako alternatywny termin dla zorganizowania (pierwotnie zaplanowanej w maju) nagrody za Wielki Konkurs Bałtycki – wycieczki do Szwecji dla 200 z Was – ustaliliśmy 28-30 września br. roku.

I ogólnie jesteśmy dobrej myśli – czego Wam również serdecznie życzymy!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 września 2018

Uwaga! Wielki Konkurs!

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy