Zmiany personalne

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 20.01.2017, w kategorii:

Nowy rok przyniósł dwie bardzo istotne zmiany personalne w firmie. Od 1 lutego nowi dyrektorzy sprzedaży wspólnie będą odpowiedzialni za realizację firmowej strategii i dalszy rozwój stacjonarnej sieci Agentów, która w najbliższych latach ma być głównym kanałem dystrybucji polis w Superpolisie.

Sebastian Zadrożny awansował na stanowisko Dyrektora Sprzedaży Sieci Zewnętrznej, tym samym przejął odpowiedzialność za bezpośrednie zarządzanie zewnętrzną naziemną siecią sprzedaży. Do jego obowiązków należeć będzie rozwój sieci sprzedaży franczyzowych i partnerskich placówek Superpolisy, a także koordynowanie pracy Dyrektorów Regionalnych. Do tej pory był odpowiedzialny za organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla nowych Agentów. Sebastian Zadrożny z branżą ubezpieczeniową związany jest od 12 lat, a z naszą multiagencją od początku jej istnienia. Jesteśmy przekonani, że jego wieloletnie doświadczenie w pracy z Agentami ubezpieczeniowymi zaprocentuje sukcesami na nowym stanowisku.

Z kolei stanowisko Dyrektora Sprzedaży Sieci Wewnętrznej obejmuje Katarzyna Weryńska. W ramach nowych obowiązków będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży we własnych placówkach multiagencji. Z branżą ubezpieczeniową związana jest od 20 lat, z czego z Superpolisą współpracuje już blisko od 3 lat. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów na nowych stanowiskach!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Projekt nowelizacji ustawy dystrybucyjnej przyjęty przez Senat

Projekt nowelizacji ustawy dystrybucyjnej przyjęty przez Senat

Pijani kierowcy sami płacą za wypadki

Pijani kierowcy sami płacą za wypadki

Skargi do Rzecznika Finansowego

Skargi do Rzecznika Finansowego