Zmiany personalne

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 20.01.2017, w kategorii:

Nowy rok przyniósł dwie bardzo istotne zmiany personalne w firmie. Od 1 lutego nowi dyrektorzy sprzedaży wspólnie będą odpowiedzialni za realizację firmowej strategii i dalszy rozwój stacjonarnej sieci Agentów, która w najbliższych latach ma być głównym kanałem dystrybucji polis w Superpolisie.

Sebastian Zadrożny awansował na stanowisko Dyrektora Sprzedaży Sieci Zewnętrznej, tym samym przejął odpowiedzialność za bezpośrednie zarządzanie zewnętrzną naziemną siecią sprzedaży. Do jego obowiązków należeć będzie rozwój sieci sprzedaży franczyzowych i partnerskich placówek Superpolisy, a także koordynowanie pracy Dyrektorów Regionalnych. Do tej pory był odpowiedzialny za organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla nowych Agentów. Sebastian Zadrożny z branżą ubezpieczeniową związany jest od 12 lat, a z naszą multiagencją od początku jej istnienia. Jesteśmy przekonani, że jego wieloletnie doświadczenie w pracy z Agentami ubezpieczeniowymi zaprocentuje sukcesami na nowym stanowisku.

Z kolei stanowisko Dyrektora Sprzedaży Sieci Wewnętrznej obejmuje Katarzyna Weryńska. W ramach nowych obowiązków będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży we własnych placówkach multiagencji. Z branżą ubezpieczeniową związana jest od 20 lat, z czego z Superpolisą współpracuje już blisko od 3 lat. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów na nowych stanowiskach!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Rynek ubezpieczeń: technologia pomaga w walce z oszustami

Rynek ubezpieczeń: technologia pomaga w walce z oszustami

Aplikacja JuniorGo od Avivy

Aplikacja JuniorGo od Avivy

„Jak dobrze kupić polisę OC oraz AC” – Głos Pomorza

„Jak dobrze kupić polisę OC oraz AC” – Głos Pomorza