Aktualności4 marca 2020

AXA: Dwa wyróżnienia w konkursie na Przyjazną Firmę Ubezpieczeniową

AXA drugi rok z rzędu została nagrodzona tytułem Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej, otrzymując laur w kategoriach ubezpieczenia komunikacyjne i ubezpieczenia na życie. W każdej z nich AXA zajęła drugie miejsce. Kryteria konkursu dobrane są tak, by dały odpowiedź na pytania: czy firma jest przyjazna, w jaki sposób działa i jak reaguje na wyzwania rynkowe.

Zdaniem Janusza Arczewskiego, członka zarządu AXA odpowiedzialnego za ubezpieczenia na życie, nagroda jest ukoronowaniem wieloletnich wysiłków i inwestycji w zrozumiałe produkty oraz szybką i przyjazną obsługę. AXA od dawna pracuje, by radykalnie zmienić ogólny wizerunek ubezpieczycieli jako firm, które przy wypłacie świadczenia stawiają biurokratyczne bariery. Ubezpieczyciel rozumie, że jedynie wypłacając świadczenia szybko i sprawnie, z empatią, realizuje obietnicę ochrony daną klientom przy zawarciu polisy. Dziś niemal 90% wypłat z prostych roszczeń następuje już w dniu zgłoszenia. Takie podejście przynosi bardzo dobry zwrot – wysoki poziom satysfakcji klientów, którzy są gotowi polecać firmę swoim znajomym. Marcin Nedwidek, członek zarządu AXA odpowiedzialny za ubezpieczenia majątkowe, uważa że podobnie jest w ubezpieczeniach komunikacyjnych, w których liczy się szybka pomoc w razie wypadku    i fair podejście do rozliczenia szkód.

 

TW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 21 lipca 2017

Koniec podwyżek OC

Czytaj dalej
Aktualności 25 listopada 2015

Jakie są tajemnice polisy OC?

Czytaj dalej
Aktualności 24 lutego 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej
Aktualności 27 września 2018

Wygram ten turniej!

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę