Aktualności11 stycznia 2016

Benefia i Yanosik nagrodzą kierowców

System komunikacji dla kierowców Yanosik oraz towarzystwo Benefia Ubezpieczenia przygotowały i wprowadziły mechanizm, który pozwoli kierowcom na zdobycie dodatkowych zniżek na ubezpieczenia komunikacyjne. System wprowadzony został 31 grudnia 2015 roku, a akcja potrwa do końca marca lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zniżki.

 

Dzięki temu rozwiązaniu kierowcy nie tylko nagrodzeni zostaną zniżkami i rabatami. Warto nadmienić, że twórcy wyeliminowali system kar, który miałby prowadzić do zwyżek w cenach polis. Kierowcy, oprócz własnych zniżek, mogą otrzymać dodatkowe 20% podczas używania aplikacji na smartfony.

 

Po zainstalowaniu aplikacji kierowcy będą zdobywać zniżki za bezpieczne prowadzenie samochodu. Pod uwagę brane będą przede wszystkim poprawne przejazdy przez odcinkowe pomiary prędkości. Za zaledwie cztery przejazdy, na indywidualnym koncie jego użytkownika pojawi się dodatkowe 10% rabatu na zakup polisy. Kolejne 10% otrzymać będzie można za liczbę przejechanych kilometrów. Im będzie ich więcej, tym wyższa będzie zniżka.

 

shutterstock_172436276System Yanosik ostrzega kierowców przed każdym odcinkiem pomiaru prędkości, a system zniżek zachęca kierowców do bezpiecznej jazdy.

 

Pula, którą Benefia i Yanosik przeznaczą na zniżki, wynosi 200 tys. złotych.

 

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę