Bezpieczne wakacje z PZU

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 22.07.2019, w kategorii:

Trwa kolejna edycja akcji „Bezpieczne wakacje z PZU”. Przez kolejne wakacyjne weekendy na rodziców i dzieci wypoczywających w nadmorskich miejscowościach oraz w Olszynie czekać będą liczne atrakcje, konkursy i przedstawienia z Niestraszakami.

Akcja ma na celu propagowanie wśród dzieci i dorosłych bezpiecznych zachowań na wakacjach w górach, nad wodą czy w czasie podróży. PZU wraz ze Słoneczną Stacją Polsatu będą uczyć dzieci i rodziców jak działać w sytuacjach zagrożenia oraz jak im przeciwdziałać.

Specjalne wydarzenia w ramach akcji zostaną zorganizowane w sześciu nadmorskich miejscowościach oraz w Olsztynie. Zakończenie cyklu odbędzie się w drugi weekend sierpnia w Stegnie. W każdym z miast pojawią się specjalne strefy PZU:
1.Strefa Zdrowie z możliwością uzyskania bezpłatnych porad w zakresie dietetyki, dermatologii i fizjoterapii. Odwiedzający będą mogli zbadać skład masy ciała, wykonać badania dermatoskopowe i skorzystać z masażu relaksacyjnego.
2.  Strefa Sportu z zajęciami fitness, na trampolinach oraz zumbą i jogą.
3.  Strefa Relaksu, w której będzie można się odprężyć na leżakach plażowych i pufach.
4.  Strefa Bezpieczeństwa Niestraszków, z animatorami w strojach Niestraszaków, którzy poprzez zabawę będą uczyć dzieci i rodziców, jak bezpiecznie zachowywać się w różnych wakacyjnych sytuacjach i jak przeciwdziałać zagrożeniom. Dla najmłodszych przygotowano również interaktywne przedstawienie edukacyjne.

„Bezpieczne wakacje z PZU” w tym roku rozbudowane zostały o działania prewencyjne: współpracę ze znanymi twórcami na Youtube, cykl artykułów na portalu Wirtualna Polska oraz reportaży w Telewizji Wirtualna Polska.

Szczegółowy harmonogram:

    Jarosławiec 13-14.07
    Olsztyn 27-28.07
    Jantar 3-4.08
    Stegna 10-11.08

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ostrożnie z ogniem

Ostrożnie z ogniem

Porównanie ofert ubezpieczeń turystycznych

Porównanie ofert ubezpieczeń turystycznych

Ułatwienia w uzyskiwaniu odszkodowań za odwołany lot i zgubiony bagaż

Ułatwienia w uzyskiwaniu odszkodowań za odwołany lot i zgubiony bagaż