Aktualności22 lipca 2019

Bezpieczne wakacje z PZU

Trwa kolejna edycja akcji „Bezpieczne wakacje z PZU”. Przez kolejne wakacyjne weekendy na rodziców i dzieci wypoczywających w nadmorskich miejscowościach oraz w Olszynie czekać będą liczne atrakcje, konkursy i przedstawienia z Niestraszakami.

Akcja ma na celu propagowanie wśród dzieci i dorosłych bezpiecznych zachowań na wakacjach w górach, nad wodą czy w czasie podróży. PZU wraz ze Słoneczną Stacją Polsatu będą uczyć dzieci i rodziców jak działać w sytuacjach zagrożenia oraz jak im przeciwdziałać.

Specjalne wydarzenia w ramach akcji zostaną zorganizowane w sześciu nadmorskich miejscowościach oraz w Olsztynie. Zakończenie cyklu odbędzie się w drugi weekend sierpnia w Stegnie. W każdym z miast pojawią się specjalne strefy PZU:
1.Strefa Zdrowie z możliwością uzyskania bezpłatnych porad w zakresie dietetyki, dermatologii i fizjoterapii. Odwiedzający będą mogli zbadać skład masy ciała, wykonać badania dermatoskopowe i skorzystać z masażu relaksacyjnego.
2.  Strefa Sportu z zajęciami fitness, na trampolinach oraz zumbą i jogą.
3.  Strefa Relaksu, w której będzie można się odprężyć na leżakach plażowych i pufach.
4.  Strefa Bezpieczeństwa Niestraszków, z animatorami w strojach Niestraszaków, którzy poprzez zabawę będą uczyć dzieci i rodziców, jak bezpiecznie zachowywać się w różnych wakacyjnych sytuacjach i jak przeciwdziałać zagrożeniom. Dla najmłodszych przygotowano również interaktywne przedstawienie edukacyjne.

„Bezpieczne wakacje z PZU” w tym roku rozbudowane zostały o działania prewencyjne: współpracę ze znanymi twórcami na Youtube, cykl artykułów na portalu Wirtualna Polska oraz reportaży w Telewizji Wirtualna Polska.

Szczegółowy harmonogram:

    Jarosławiec 13-14.07
    Olsztyn 27-28.07
    Jantar 3-4.08
    Stegna 10-11.08

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 12 października 2015

Nowy rzecznik pomoże odzyskać pieniądze

Czytaj dalej
Aktualności 29 sierpnia 2018

Ubezpieczenie dla ucznia

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy