Bezpieczne wakacje z Superpolisą

Porównywarka ubezpieczeń organizuje festyn promujący trzeźwą jazdę!

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 14.07.2015, w kategorii:

18 lipca w gdańskiej Galerii Przymorze odbędzie się festyn promujący trzeźwą jazdę – „Bezpieczne wakacje z Superpolisą”.

Główną atrakcją będą alkogogle, czyli specjalne okulary pokazujące rozmyty obraz, jaki widzi pijany kierowca. Nie zabraknie także Spoxa, pluszowego psa znanego z telewizyjnych reklam porównywarki ubezpieczeń.

W sobotę 18 lipca porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl organizuje festyn, podczas którego będzie można się przekonać, jak bardzo jazda trzeźwego kierowcy różni się od prowadzenia auta „pod wpływem”. Taką ciekawość zaspokoić będzie można za pomocą eksperymentu w alkogoglach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy tor z przeszkodami i szereg zabaw, które są dziecinnie proste, o ile jesteśmy trzeźwi. Testy z alkogoglami w namacalny sposób pokażą, jak opóźniona jest reakcja organizmu po spożyciu alkoholu.

Superpolisa z Mateuszem Borkiem. Które gwiazdy promują ubezpieczenia?

Fot. Atrakcją festynu będzie Spox.

Podczas festynu uczestnikom zabawy rozdawane będą alkotesty, które w przyszłości, w razie potrzeby, pomogą zbadać poziom stężenia alkoholu we krwi. Atrakcją dla najmłodszych niewątpliwie będzie maskotka Superpolisy – pies Spox, który chętnie pozuje do zdjęć.       

Festyn odbędzie się 18.07.2015 od godz. 11 do 17 na terenie Galerii Przymorze znajdującej się przy ul. Obrońców Wybrzeża 1 w Gdańsku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

OC w MTU z bezpośrednią likwidacją szkód

OC w MTU z bezpośrednią likwidacją szkód

Wyłączność już się nie opłaca

Wyłączność już się nie opłaca

BLS rusza 1 kwietnia

BLS rusza 1 kwietnia