Aktualności14 lipca 2015

Bezpieczne wakacje z Superpolisą

18 lipca w gdańskiej Galerii Przymorze odbędzie się festyn promujący trzeźwą jazdę – „Bezpieczne wakacje z Superpolisą”.

Główną atrakcją będą alkogogle, czyli specjalne okulary pokazujące rozmyty obraz, jaki widzi pijany kierowca. Nie zabraknie także Spoxa, pluszowego psa znanego z telewizyjnych reklam porównywarki ubezpieczeń.

W sobotę 18 lipca porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl organizuje festyn, podczas którego będzie można się przekonać, jak bardzo jazda trzeźwego kierowcy różni się od prowadzenia auta „pod wpływem”. Taką ciekawość zaspokoić będzie można za pomocą eksperymentu w alkogoglach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy tor z przeszkodami i szereg zabaw, które są dziecinnie proste, o ile jesteśmy trzeźwi. Testy z alkogoglami w namacalny sposób pokażą, jak opóźniona jest reakcja organizmu po spożyciu alkoholu.

Superpolisa z Mateuszem Borkiem. Które gwiazdy promują ubezpieczenia?
Fot. Atrakcją festynu będzie Spox.

Podczas festynu uczestnikom zabawy rozdawane będą alkotesty, które w przyszłości, w razie potrzeby, pomogą zbadać poziom stężenia alkoholu we krwi. Atrakcją dla najmłodszych niewątpliwie będzie maskotka Superpolisy – pies Spox, który chętnie pozuje do zdjęć.       

Festyn odbędzie się 18.07.2015 od godz. 11 do 17 na terenie Galerii Przymorze znajdującej się przy ul. Obrońców Wybrzeża 1 w Gdańsku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 5 listopada 2014

Wzrastają kary za brak OC

Czytaj dalej
Aktualności 25 maja 2015

Likwidacja szkód do poprawki

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę