Aktualności14 lipca 2015

Bezpieczne wakacje z Superpolisą

18 lipca w gdańskiej Galerii Przymorze odbędzie się festyn promujący trzeźwą jazdę – „Bezpieczne wakacje z Superpolisą”.

Główną atrakcją będą alkogogle, czyli specjalne okulary pokazujące rozmyty obraz, jaki widzi pijany kierowca. Nie zabraknie także Spoxa, pluszowego psa znanego z telewizyjnych reklam porównywarki ubezpieczeń.

W sobotę 18 lipca porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl organizuje festyn, podczas którego będzie można się przekonać, jak bardzo jazda trzeźwego kierowcy różni się od prowadzenia auta „pod wpływem”. Taką ciekawość zaspokoić będzie można za pomocą eksperymentu w alkogoglach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy tor z przeszkodami i szereg zabaw, które są dziecinnie proste, o ile jesteśmy trzeźwi. Testy z alkogoglami w namacalny sposób pokażą, jak opóźniona jest reakcja organizmu po spożyciu alkoholu.

Superpolisa z Mateuszem Borkiem. Które gwiazdy promują ubezpieczenia?
Fot. Atrakcją festynu będzie Spox.

Podczas festynu uczestnikom zabawy rozdawane będą alkotesty, które w przyszłości, w razie potrzeby, pomogą zbadać poziom stężenia alkoholu we krwi. Atrakcją dla najmłodszych niewątpliwie będzie maskotka Superpolisy – pies Spox, który chętnie pozuje do zdjęć.       

Festyn odbędzie się 18.07.2015 od godz. 11 do 17 na terenie Galerii Przymorze znajdującej się przy ul. Obrońców Wybrzeża 1 w Gdańsku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy