Celebryci i wyjdznaspacer.pl wspierają psie adopcje

Superpolisa.pl przekaże na rzecz schroniska trzydzieści 15-kilogramowych worków specjalistycznej suchej karmy, a także dwanaście specjalnych misek.

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 25.09.2015, w kategorii:

W sobotę (26 września, start godz. 10:00) odbędzie się kolejna edycja wydarzenia „Gwiazdy na Paluchu”. W tym roku do wspierających warszawskie schronisko postaci polskiego showbiznesu dołączyła również strona wyjdznaspacer.pl.

 

“Gwiazdy na Paluchu” to przygotowana wspólnie z uczestnikami programu telewizyjnego „Przygarnij Mnie” akcja schroniska dla zwierząt „Na Paluchu”, mająca na celu promocję psich adopcji. Gwiazdy na Paluchu

Zaplanowane na 26 września wydarzenie potrwa w godz. 10:00-13:30. W tym czasie przybyli na miejsce uczestnicy będą mogli – za cenę karmy dla psów, która jest biletem wstępu na imprezę – wziąć udział w konkursach, skorzystać z porad ekspertów (weterynarzy, żywieniowców czy psich behawiorystów), wylosować nagrody, a także spotkać się gwiazdami polskiego showbiznesu. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Olga Frycz, Marcelina Zawadzka, Michał Olszański, Rafał Mroczek.

 

Akcja #wyjdznaspacer

W wydarzenie zaangażował się również świat biznesu. Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl, która przekaże na rzecz schroniska trzydzieści 15-kilogramowych worków specjalistycznej suchej karmy, a także dwanaście specjalnych misek dla psów, które spowalniają jedzenie, pozytywnie wpływając tym samym na zdrowie psów.

 

Pomysł wsparcia schroniska „Na Paluchu” powstał z chęci zaangażowania się w ważną społecznie akcję, a decyzję o wyborze właśnie tej formy aktywności ułatwił nam brand hero naszej firmy, czyli pies Spox. W najbliższym czasie będziemy chcieli nadal podążać tym tropem, m.in. wspierając schroniska również w innych częściach kraju – mówi Bartłomiej Behnke z Superpolisa.pl.

 

Multiagencja jest również inicjatorem akcji #wyjdznaspacer, w ramach której prowadzi stronę wyjdznaspacer.pl. Celem jest z jednej strony zachęcenie Polaków do psich adopcji, a z drugiej propagowanie zdrowego stylu życia i częstych spacerów z psami.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Mówi się w branży

Mówi się w branży

Superpolisa z Mateuszem Borkiem. Które gwiazdy promują ubezpieczenia?

Superpolisa z Mateuszem Borkiem. Które gwiazdy promują ubezpieczenia?

Superpolisa otworzyła w Poznaniu pierwszą placówkę w sieci Tesco

Superpolisa otworzyła w Poznaniu pierwszą placówkę w sieci Tesco