Celebryci i wyjdznaspacer.pl wspierają psie adopcje

Superpolisa.pl przekaże na rzecz schroniska trzydzieści 15-kilogramowych worków specjalistycznej suchej karmy, a także dwanaście specjalnych misek.

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 25.09.2015, w kategorii:

W sobotę (26 września, start godz. 10:00) odbędzie się kolejna edycja wydarzenia „Gwiazdy na Paluchu”. W tym roku do wspierających warszawskie schronisko postaci polskiego showbiznesu dołączyła również strona wyjdznaspacer.pl.

 

“Gwiazdy na Paluchu” to przygotowana wspólnie z uczestnikami programu telewizyjnego „Przygarnij Mnie” akcja schroniska dla zwierząt „Na Paluchu”, mająca na celu promocję psich adopcji. Gwiazdy na Paluchu

Zaplanowane na 26 września wydarzenie potrwa w godz. 10:00-13:30. W tym czasie przybyli na miejsce uczestnicy będą mogli – za cenę karmy dla psów, która jest biletem wstępu na imprezę – wziąć udział w konkursach, skorzystać z porad ekspertów (weterynarzy, żywieniowców czy psich behawiorystów), wylosować nagrody, a także spotkać się gwiazdami polskiego showbiznesu. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Olga Frycz, Marcelina Zawadzka, Michał Olszański, Rafał Mroczek.

 

Akcja #wyjdznaspacer

W wydarzenie zaangażował się również świat biznesu. Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl, która przekaże na rzecz schroniska trzydzieści 15-kilogramowych worków specjalistycznej suchej karmy, a także dwanaście specjalnych misek dla psów, które spowalniają jedzenie, pozytywnie wpływając tym samym na zdrowie psów.

 

Pomysł wsparcia schroniska „Na Paluchu” powstał z chęci zaangażowania się w ważną społecznie akcję, a decyzję o wyborze właśnie tej formy aktywności ułatwił nam brand hero naszej firmy, czyli pies Spox. W najbliższym czasie będziemy chcieli nadal podążać tym tropem, m.in. wspierając schroniska również w innych częściach kraju – mówi Bartłomiej Behnke z Superpolisa.pl.

 

Multiagencja jest również inicjatorem akcji #wyjdznaspacer, w ramach której prowadzi stronę wyjdznaspacer.pl. Celem jest z jednej strony zachęcenie Polaków do psich adopcji, a z drugiej propagowanie zdrowego stylu życia i częstych spacerów z psami.

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Zabezpiecz mieszkanie przed urlopem

Zabezpiecz mieszkanie przed urlopem

Brokerzy nie chcą detalu

Brokerzy nie chcą detalu

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC?

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC?