Aktualności1 sierpnia 2019

LINK4: ubezpieczenie na wypadek skutków żywiołu, kradzieży i szkody całkowitej

W odpowiedzi na coraz częściej występujące gwałtowne zjawiska pogodowe, będące dużym zagrożeniem dla aut pozostawionych na zewnątrz, LINK4 wprowadza polisę Smart Casco. Oferta skierowana jest głównie do kierowców, którzy nie są zainteresowani pełnym zakresem ubezpieczenia Auto Casco.

Intensywne burze, silny wiatr, gradobicia stały się normą letnich miesięcy w Polsce, podobnie jak burze śnieżne zimą czy wiosenne zalania. Tego rodzaju żywioły są w stanie porywać ciężkie przedmioty, a nawet powalać drzewa, stanowiąc bezpośrednie zagrożenie dla aut pozostających na zewnątrz.

Ceny Smart Casco zaczynają się już od 49 zł rocznie. Różnią się one w zależności od wartości samochodu oraz wariantów ubezpieczenia. Najdroższy pakiet obejmuje szkodę całkowitą, kradzież oraz skutki żywiołów i kosztuje 414 zł rocznie (dla samochodu o wartości od 25 000 do 40 000 zł).

Wariant Żywioły obejmuje skutki zdarzeń związanych z m.in. pożarem, gradem, huraganem, lawiną i powodzią. Wariant Szkoda Całkowita gwarantuje ochronę ubezpieczeniową w przypadku zderzenia pojazdu z innym pojazdem, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz pojazdu. Wariant ten obejmuje również skutki działania osób trzecich, wybuchu, zatopienia lub nagłego działania czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu. Wariant Kradzież zapewnia natomiast ochronę ubezpieczeniową w przypadku kradzieży auta, również związaną z włamaniem, czy rozbojem.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy