Aktualności20 sierpnia 2015

Superpolisa.pl z placówkami na terenie całego kraju

Dzisiejsza aktualność dotyczyć będzie wewnętrznego rozwoju Superpolisa.pl, ponieważ jesteśmy dumni, że dynamiczny wzrost ilości naszych placówek został doceniony przez „Puls Biznesu”.

W dzisiejszym wydaniu gazety, w artykule Mariusza Gawrychowskiego przeczytacie informację o tym, jak na przestrzeni ostatniego roku rozwinęliśmy sieć własnych oddziałów. Dziś Superpolisa.pl to ponad 170 placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całego kraju. Co więcej, w Superpolisa.pl ubezpieczenie kupisz tak, jak ci najwygodniej – w placówce, ale również przez internet i telefon.

Wzrost liczby placówek to ważny ruch z punktu widzenia biznesowego rozwoju Superpolisy. Rozbudowujemy naszą sieć oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, ponieważ chcemy być jak najbliżej naszych Klientów. Choć obecnie posiadamy już ponad 170 stacjonarnych placówek własnych, franczyzowych oraz partnerskich, nadal zamierzamy inwestować w rozbudowę tego kanału sprzedaży.

superpolisa - placówka
superpolisa – placówka

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie Klientom wygodnego dostępu do najlepszego ubezpieczenia i obsługi najwyższej jakości, dlatego też staramy się dywersyfikować kanały sprzedaży. Z jednej strony rozwijamy sieć placówek, z drugiej inwestujemy w internetową porównywarkę ubezpieczeń. Tym sposobem w Superpolisa.pl każdy może kupić ubezpieczenia w taki sposób, jaki jest dla niego najbardziej wygodny.

Osoby, które wolą bezpośredni kontakt z doradcą, mogą odwiedzić jedna z naszych placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Z tego artykułu dowiesz się:

 
DW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę