Aktualności20 sierpnia 2015

Superpolisa.pl z placówkami na terenie całego kraju

Dzisiejsza aktualność dotyczyć będzie wewnętrznego rozwoju Superpolisa.pl, ponieważ jesteśmy dumni, że dynamiczny wzrost ilości naszych placówek został doceniony przez „Puls Biznesu”.

W dzisiejszym wydaniu gazety, w artykule Mariusza Gawrychowskiego przeczytacie informację o tym, jak na przestrzeni ostatniego roku rozwinęliśmy sieć własnych oddziałów. Dziś Superpolisa.pl to ponad 170 placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całego kraju. Co więcej, w Superpolisa.pl ubezpieczenie kupisz tak, jak ci najwygodniej – w placówce, ale również przez internet i telefon.

Wzrost liczby placówek to ważny ruch z punktu widzenia biznesowego rozwoju Superpolisy. Rozbudowujemy naszą sieć oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, ponieważ chcemy być jak najbliżej naszych Klientów. Choć obecnie posiadamy już ponad 170 stacjonarnych placówek własnych, franczyzowych oraz partnerskich, nadal zamierzamy inwestować w rozbudowę tego kanału sprzedaży.

superpolisa - placówka
superpolisa – placówka

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie Klientom wygodnego dostępu do najlepszego ubezpieczenia i obsługi najwyższej jakości, dlatego też staramy się dywersyfikować kanały sprzedaży. Z jednej strony rozwijamy sieć placówek, z drugiej inwestujemy w internetową porównywarkę ubezpieczeń. Tym sposobem w Superpolisa.pl każdy może kupić ubezpieczenia w taki sposób, jaki jest dla niego najbardziej wygodny.

Osoby, które wolą bezpośredni kontakt z doradcą, mogą odwiedzić jedna z naszych placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 
DW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 21 października 2016

Wyższe kary za brak OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy