Superpolisa.pl z placówkami na terenie całego kraju

Sprawdź i kup tak, jak ci najwygodniej – w placówce, ale również przez internet i telefon.

Dominika Woźniak Dominika Woźniak
Opublikowano: 20.08.2015, w kategorii:

Dzisiejsza aktualność dotyczyć będzie wewnętrznego rozwoju Superpolisa.pl, ponieważ jesteśmy dumni, że dynamiczny wzrost ilości naszych placówek został doceniony przez „Puls Biznesu”.

W dzisiejszym wydaniu gazety, w artykule Mariusza Gawrychowskiego przeczytacie informację o tym, jak na przestrzeni ostatniego roku rozwinęliśmy sieć własnych oddziałów. Dziś Superpolisa.pl to ponad 170 placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całego kraju. Co więcej, w Superpolisa.pl ubezpieczenie kupisz tak, jak ci najwygodniej – w placówce, ale również przez internet i telefon.

Wzrost liczby placówek to ważny ruch z punktu widzenia biznesowego rozwoju Superpolisy. Rozbudowujemy naszą sieć oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, ponieważ chcemy być jak najbliżej naszych Klientów. Choć obecnie posiadamy już ponad 170 stacjonarnych placówek własnych, franczyzowych oraz partnerskich, nadal zamierzamy inwestować w rozbudowę tego kanału sprzedaży.

superpolisa - placówka

superpolisa – placówka

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie Klientom wygodnego dostępu do najlepszego ubezpieczenia i obsługi najwyższej jakości, dlatego też staramy się dywersyfikować kanały sprzedaży. Z jednej strony rozwijamy sieć placówek, z drugiej inwestujemy w internetową porównywarkę ubezpieczeń. Tym sposobem w Superpolisa.pl każdy może kupić ubezpieczenia w taki sposób, jaki jest dla niego najbardziej wygodny.

Osoby, które wolą bezpośredni kontakt z doradcą, mogą odwiedzić jedna z naszych placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 
DW

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Bezpośrednia likwidacja szkód – co trzeba o niej wiedzieć

Bezpośrednia likwidacja szkód – co trzeba o niej wiedzieć

Wyższe kary za brak OC

Wyższe kary za brak OC

Media o nas – październik 2017

Media o nas – październik 2017