Aktualności26 lutego 2019

ERGO Hestia: aplikacja wspiera likwidację szkód

„Pomoc Online” to wprowadzona przez ERGO Hestię aplikacja mobilna do likwidacji szkód. Pozwala ona na zdalne przeprowadzenie oględzin uszkodzonego mienia zarówno w szkodach komunikacyjnych, jak i majątkowych. Sopocki ubezpieczyciel zapowiada, że aplikacja jeszcze w tym roku ma zostać wzbogacona o nowe funkcjonalności.

Pomoc Online działa na smartfonach pracujących z wykorzystaniem systemów Android i iOS. Pozwala ona na wykonanie oględzin uszkodzonych elementów podczas połączenia wideo z opiekunem szkody. Ten innowacyjny system likwidacji szkody pozwala na szybsze wydanie decyzji i wypłatę odszkodowania, często jeszcze w tym samym dniu, w którym ubezpieczyciel kontaktuje się z klientem. W szkodach majątkowych rozwiązanie to proponowanie jest klientom, kiedy dojdzie do zalania ubezpieczonej nieruchomości oraz gdy w wyniku różnych zdarzeń losowych uszkodzeniu uległo mienie ruchome.

Klient korzystający z Pomocy Online otrzymuje drogą powiadomień najważniejsze informacje związane z obsługą jego szkody. W każdej chwili może sprawdzić status sprawy, dowiedzieć się, na jakim znajduje się ona etapie oraz jakie dokumenty są niezbędne do podjęcia decyzji. Dodatkowo klient ma możliwość przesłania telefonem fotografii, co pozwala na łatwe kompletowanie niezbędnej dokumentacji. Wystarczy wykonać zdjęcie aparatem lub skorzystać z funkcji skanowania i jednym kliknięciem przesłać je do opiekuna szkody.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 23 lutego 2018

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Aktualności 11 lipca 2017

Podwyżki OC wyhamowały

Czytaj dalej
Aktualności 28 września 2018

Liczby mówią, że wpływy z OC rosną

Czytaj dalej
Aktualności 31 sierpnia 2018

Bądź mądry przed szkodą

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę