Strefa Agenta28 maja 2020

Media o nas – maj 2020

W ostatnich tygodniach publikacje w mediach o Superpolisie były skoncentrowane na zmianach personalnych i prognozach biznesowych.

Rozpoczęcie obiecującej współpracy z Łukaszem Heinowskim odbiło się szerokim echem na rynku ubezpieczeniowym, a o jego dołączeniu do zespołu Superpolisy pisały Dziennik Ubezpieczeniowy i Gazeta Ubezpieczeniowa.

W Pulsie Biznesu ukazał się artykuł o konsolidacji zachodzącej na rynku ubezpieczeniowym. W okresie niepewności spowodowanej koronawirusem, Superpolisa jako doświadczona multiagencja, może odegrać znaczącą rolę szczególnie dla niezależnych pośredników ubezpieczeniowych, których sytuacja biznesowa jest niestabilna. Mamy doświadczenie w budowie ogólnopolskich struktur sprzedaży, wypracowane know-how i dostęp do innowacyjnych technologii. To czyni nas atrakcyjną opcją do wejścia we współpracę partnerską czy franczyzową.

Warto również wspomnieć, że portal Beinsured.pl przeprowadził wywiad z Jakubem Nowińskim na temat zdalnych rozwiązań w obliczu pandemii i innych wyzwań stojących obecnie przed branżą ubezpieczeniową.

Poniżej komplet artykułów opisujących naszą działalność.

Superpolisa w prasie
Superpolisa w internecie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 20 lutego 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 24 września 2017

Mówi się w branży…

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy