Strefa Agenta28 maja 2020

Media o nas – maj 2020

W ostatnich tygodniach publikacje w mediach o Superpolisie były skoncentrowane na zmianach personalnych i prognozach biznesowych.

Rozpoczęcie obiecującej współpracy z Łukaszem Heinowskim odbiło się szerokim echem na rynku ubezpieczeniowym, a o jego dołączeniu do zespołu Superpolisy pisały Dziennik Ubezpieczeniowy i Gazeta Ubezpieczeniowa.

W Pulsie Biznesu ukazał się artykuł o konsolidacji zachodzącej na rynku ubezpieczeniowym. W okresie niepewności spowodowanej koronawirusem, Superpolisa jako doświadczona multiagencja, może odegrać znaczącą rolę szczególnie dla niezależnych pośredników ubezpieczeniowych, których sytuacja biznesowa jest niestabilna. Mamy doświadczenie w budowie ogólnopolskich struktur sprzedaży, wypracowane know-how i dostęp do innowacyjnych technologii. To czyni nas atrakcyjną opcją do wejścia we współpracę partnerską czy franczyzową.

Warto również wspomnieć, że portal Beinsured.pl przeprowadził wywiad z Jakubem Nowińskim na temat zdalnych rozwiązań w obliczu pandemii i innych wyzwań stojących obecnie przed branżą ubezpieczeniową.

Poniżej komplet artykułów opisujących naszą działalność.

Superpolisa w prasie
Superpolisa w internecie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 24 lipca 2017

Raport o cenach OC

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 lipca 2015

Obrazowo o ubezpieczeniach

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 września 2018

Mówi się w branży

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 czerwca 2019

MEDIA O NAS – czerwiec 2019

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę