Aktualności28 maja 2020

Media o nas – maj 2020

W ostatnich tygodniach publikacje w mediach o Superpolisie były skoncentrowane na zmianach personalnych i prognozach biznesowych.

Rozpoczęcie obiecującej współpracy z Łukaszem Heinowskim odbiło się szerokim echem na rynku ubezpieczeniowym, a o jego dołączeniu do zespołu Superpolisy pisały Dziennik Ubezpieczeniowy i Gazeta Ubezpieczeniowa.

W Pulsie Biznesu ukazał się artykuł o konsolidacji zachodzącej na rynku ubezpieczeniowym. W okresie niepewności spowodowanej koronawirusem, Superpolisa jako doświadczona multiagencja, może odegrać znaczącą rolę szczególnie dla niezależnych pośredników ubezpieczeniowych, których sytuacja biznesowa jest niestabilna. Mamy doświadczenie w budowie ogólnopolskich struktur sprzedaży, wypracowane know-how i dostęp do innowacyjnych technologii. To czyni nas atrakcyjną opcją do wejścia we współpracę partnerską czy franczyzową.

Warto również wspomnieć, że portal Beinsured.pl przeprowadził wywiad z Jakubem Nowińskim na temat zdalnych rozwiązań w obliczu pandemii i innych wyzwań stojących obecnie przed branżą ubezpieczeniową.

Poniżej komplet artykułów opisujących naszą działalność.

Superpolisa w prasie
Superpolisa w internecie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Agenci Superpolisy | Zysk | Współpraca|Artyukuł Gazeta Ubezpieczeniowa
Aktualności 26 czerwca 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej
Trójkąt ostrzegawczy stoi na drodze przed rozmazanym miejscem wypadku samochodowego. Nagłówek w języku polskim brzmi NIE MASZ OC? MASZ PROBLEM z ubezpieczeniem samochodu. Tekst wypełnia resztę strony magazynu.
Aktualności 27 września 2019

Nie masz OC ? Masz problem

Czytaj dalej
Osoba trzymająca smartfon i przeglądająca stronę internetową, siedząca ze złożonymi nogami, ubrana w swobodną niebieską koszulę i bransoletkę, z tłem delikatnie nieostrym.
Aktualności 10 grudnia 2019

PZU: Nowa kampania internetowa

Czytaj dalej
Osoba w garniturze podpisuje dokument czarnym i złotym długopisem. Papier zawiera wydrukowany tekst i linie podpisu, a druga ręka osoby spoczywa na stole.
Aktualności 5 czerwca 2015

PZU konsoliduje sektor bankowy

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę