Strefa Agenta30 maja 2017

Media o nas – maj 2017

W minionych tygodniach naszą obecność w mediach odnotować mogliście głównie w kontekście dynamicznych podwyżek cen OC dla szkodowych kierowców. Materiał, w którym wskazujemy, że stłuczki kosztują zmotoryzowanych coraz więcej, wzbudził zainteresowanie wielu redakcji lokalnych dzienników.

Przygotowana przez nas analiza cen obowiązkowego ubezpieczenia dla kierowców, którzy mają na koncie szkodę oraz wypowiedzi ekspertów naszej multiagencji w ostatnich tygodniach opublikowało aż dwadzieścia lokalnych gazet w całym kraju. Pojawiliśmy się m.in. na łamach Dziennika Łódzkiego, Dziennika Bałtyckiego, Expressu Bydgoskiego, Kuriera Lubuskiego, Głosu Szczecińskiego i lokalnych wydań Gazety Wyborczej w Olsztynie, Wrocławiu i Kielcach. Tematem zainteresowały się również szereg portali internetowych.

Na szczególną uwagę zasługuję także wywiad, którego Dziennikowi Zachodniemu udzieliła ekspertka naszej multiagencji z Katowic. Tematem rozmowy było poszukiwanie najniższej na rynku ceny ubezpieczenia OC.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 września 2019

“SUKCESIMY SIĘ !!!”

Czytaj dalej
Strefa Agenta 22 sierpnia 2017

Konkurs sprzedażowy rozstrzygnięty!

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 czerwca 2018

Superpolisa wspiera sport

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 czerwca 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę