Strefa Agenta30 marca 2020

Akademia Superagenta ma już rok!

Minął właśnie rok, odkąd wystartowała nasza Akademia SuperAgenta. Jej idea była prosta – wiedzieliśmy, że chcąc utrzymać się na szczycie, wciąż musimy pogłębiać swoją wiedzę. Dlatego jako jedyna multiagencja w Polsce rozpoczęliśmy tak szeroko zakrojone zajęcia warsztatowe dla swoich Sprzedawców. W obszernym cyklu szkoleń wiedzą produktową i nie tylko dzieliły się z nami czołowe towarzystwa ubezpieczeniowe: PZU, Warta, ERGO Hestia, Generali i Allianz.

We wszystkich edycjach zakończonego już sezonu 2019/20 wzięło udział 70 uczestników, którzy łącznie odbyli 245 godzin szkoleń, uczestnicząc w 35 zjazdach organizowanych w Warszawie, Łodzi i Sopocie. Ich tematami były ubezpieczenia majątkowe (OC komunikacyjne, Autocasco, mieszkaniowe, MSP, OC działalności) wzbogacone o panel poświęcony życiu (GO). Oprócz wiedzy produktowej i merytorycznej wypełniały je również elementy miękkie, takie jak umiejętności sprzedażowe czy psychologia klienta.

Co wiemy po roku? Najkrócej mówiąc – że się naprawdę udało. Zresztą, poczytajcie sami:

Patrycja Nadolska, Akademia SuperAgenta w Warcie

Jestem bardzo zadowolona z udziału Akademii. Podobały mi się tematyczne ćwiczenia (np. gra przy ubezpieczeniu domu/mieszkania), panel na temat likwidacji szkody, odmów czy wypłat odszkodowań. Wszystko na konkretnych przykładach, z podaniem podstawy z OWU.

Ewa Kropisz, Akademia SuperAgenta w PZU

Z Akademii wyniosłam bardzo dużą wiedzę o poszczególnych produktach. Pozostały też świetne wrażenia – mili i uprzejmi trenerzy, fajna atmosfera, o którą dbali opiekunowie Superpolisy oraz przedstawiciele PZU. Naprawdę, można bić brawo – ukłony w ich stronę.


Oprócz zdobytej wiedzy poznałam nowych ludzi, m.in. osoby pracujące w sektorze majątkowym, komunikacyjnym i życiowym. Sam pomysł Akademii oceniam bardzo wysoko, oby było takich więcej. Szczególnie chciałam podziękować wraz z moim zespołem Pani Dyrektor Agnieszce Baryłce, która bezpieczne dowoziła nas na akademie ASA, uczestniczyła w nich wraz z nami i bardzo nas wspierała.

Późną wiosną ruszamy z rekrutacją na nową, jesienną edycję. Zgodnie z Waszymi sugestiami ulepszymy też delikatnie formułę Akademii – więcej będzie m.in. szkoleń lokalnych w zakresie konkretnych grup produktowych, uściślimy też współpracę z wyróżnionymi przez Was ubezpieczycielami.

Trenerami znowu będą najlepsi eksperci ze współpracujących z nami towarzystw, a Wasze i tak wysokie umiejętności sprzedażowe zyskają dzięki temu nową jakość – jesteśmy przekonani, że jeszcze w tym roku podwoje Akademii opuści kolejna rzesza doskonale wyszkolonych SuperAgentów!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 29 kwietnia 2019

Wielka majówka Superpolisy !

Czytaj dalej
Strefa Agenta 23 maja 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 26 kwietnia 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy