Aktualności15 stycznia 2020

Generali: Specjalna oferta dla podróżujących do USA

Generali przygotowało specjalną ofertę ubezpieczenia turystycznego dla planujących wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Ochrona oprócz standardowych ryzyk obejmuje również m.in. zwrot kosztów powrotnego biletu lotniczego do Polski w przypadku odmowy wjazdu do USA czy aplikację do zgłaszania szkód online.

Ubezpieczenie zapewnia organizację i pokrycie kosztów pomocy medycznej z sumą kosztów leczenia do 1,2 mln zł. W ramach oferowanej pomocy medycznej ubezpieczony może skorzystać z badań i zabiegów ambulatoryjnych, konsultacji lekarskich, dojazdu lekarza z najbliższej placówki, pobytu w szpitalu, zakupu lekarstw, środków opatrunkowych, transportu do szpitala, leczenia stomatologicznego czy opłacenia honorarium lekarza.

Polisa Generali oferuje ubezpieczonemu pokrycie kosztów powrotu do Polski do wysokości sumy ubezpieczenia, kosztów leczenia, w przypadku, gdy rozstrój zdrowia lub wypadek był na tyle poważny, że ubezpieczony nie może samodzielnie wrócić do kraju. Zawiera również OC w życiu prywatnym, z możliwością wyboru sum ubezpieczenia nawet do 1 mln zł. Dodatkowo zakres ochrony może zostać rozszerzony o NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego, sprzętu sportowego, kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej, kosztów anulowania noclegu czy biletu lotniczego, a także wielu innych dodatkowych ryzyk oraz assistance.

Poza standardową ochroną umowa zawiera również kilka rozwiązań wprowadzonych specjalnie z myślą o potrzebach osób podróżujących za ocean. W razie odmowy wjazdu na teren USA w ramach pakietu Assistance Standard Generali gwarantuje zwrot kosztów powrotnego biletu lotniczego do Polski do kwoty 2 tys. zł. Koszty są zwracane po otrzymaniu przez Centrum Pomocy Generali dokumentów potwierdzających odmowę wjazdu na teren USA, rachunków za powrotny bilet lotniczy oraz dokumentów potwierdzających jego opłacenie.

Dla osób potrzebujących pomocy na terytorium USA został uruchomiony specjalny, lokalny numer telefonu, pod który klient będzie mógł zadzwonić i uzyskać pomoc w języku polskim. Ubezpieczeni będą mogli zgłosić szkodę także online, przy wykorzystaniu połączenia internetowego, wszędzie tam, gdzie klienci mają dostęp do bezpłatnego internetu.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 27 października 2015

KNF podsumowało pierwsze półrocze 2015

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy