Generali: Specjalna oferta dla podróżujących do USA

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 15.01.2020, w kategorii:

Generali przygotowało specjalną ofertę ubezpieczenia turystycznego dla planujących wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Ochrona oprócz standardowych ryzyk obejmuje również m.in. zwrot kosztów powrotnego biletu lotniczego do Polski w przypadku odmowy wjazdu do USA czy aplikację do zgłaszania szkód online.

Ubezpieczenie zapewnia organizację i pokrycie kosztów pomocy medycznej z sumą kosztów leczenia do 1,2 mln zł. W ramach oferowanej pomocy medycznej ubezpieczony może skorzystać z badań i zabiegów ambulatoryjnych, konsultacji lekarskich, dojazdu lekarza z najbliższej placówki, pobytu w szpitalu, zakupu lekarstw, środków opatrunkowych, transportu do szpitala, leczenia stomatologicznego czy opłacenia honorarium lekarza.

Polisa Generali oferuje ubezpieczonemu pokrycie kosztów powrotu do Polski do wysokości sumy ubezpieczenia, kosztów leczenia, w przypadku, gdy rozstrój zdrowia lub wypadek był na tyle poważny, że ubezpieczony nie może samodzielnie wrócić do kraju. Zawiera również OC w życiu prywatnym, z możliwością wyboru sum ubezpieczenia nawet do 1 mln zł. Dodatkowo zakres ochrony może zostać rozszerzony o NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego, sprzętu sportowego, kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej, kosztów anulowania noclegu czy biletu lotniczego, a także wielu innych dodatkowych ryzyk oraz assistance.

Poza standardową ochroną umowa zawiera również kilka rozwiązań wprowadzonych specjalnie z myślą o potrzebach osób podróżujących za ocean. W razie odmowy wjazdu na teren USA w ramach pakietu Assistance Standard Generali gwarantuje zwrot kosztów powrotnego biletu lotniczego do Polski do kwoty 2 tys. zł. Koszty są zwracane po otrzymaniu przez Centrum Pomocy Generali dokumentów potwierdzających odmowę wjazdu na teren USA, rachunków za powrotny bilet lotniczy oraz dokumentów potwierdzających jego opłacenie.

Dla osób potrzebujących pomocy na terytorium USA został uruchomiony specjalny, lokalny numer telefonu, pod który klient będzie mógł zadzwonić i uzyskać pomoc w języku polskim. Ubezpieczeni będą mogli zgłosić szkodę także online, przy wykorzystaniu połączenia internetowego, wszędzie tam, gdzie klienci mają dostęp do bezpłatnego internetu.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Media o nas – listopad 2019

Media o nas – listopad 2019

Luty 2018

Luty 2018

Czego uczy nas Dzień Wszystkich Świętych?

Czego uczy nas Dzień Wszystkich Świętych?