Aktualności9 kwietnia 2015

Celebryci zachęcają do zakupu ubezpieczenia

Ubezpieczyciele w swoich kampaniach reklamowych coraz częściej wykorzystują wizerunek znanych osób. Rozpoznawalni ludzie swoimi opiniami oddziałują na naszą świadomość i wyobrażenia na temat firmy, którą reprezentują. Właśnie dlatego najwięksi ubezpieczyciele postanowili zaufać markom gwiazd. W kampanii promującej zakup pakietu ubezpieczeń OC i AC w Liberty Ubezpieczenia już po raz kolejny udział bierze Bogusław Wołoszański. Znany popularyzator historii w najnowszym spocie znajduje się na pokładzie legendarnego bombowca B-17.

kozuchowska2 (1)
fot. Małgorzata Kożuchowska w reklamie Avivy

Do udziału w najnowszej reklamie Avivy zaproszono Małgorzatę Kożuchowską. Znana aktorka w imieniu ubezpieczyciela przekonuje, że firma ceni bezpieczeństwo, dobro rodziny, stabilność i najwyższą jakość.

Z kolei Uniqa zaufała Jerzemu Janowiczowi. Firma jest sponsorem i jednocześnie ubezpieczycielem znanego sportowca. Natomiast PZU postawiło na długofalową współpracę z znanym aktorem Marcinem Dorocińskim, którego niejednokrotnie występował już w spotach reklamowych lidera rynku ubezpieczeń.

Również Superpolisa w najnowszej kampanii reklamowej postawiła na znaną postać. W billboardach sponsorskich animowanej postaci psa Spoxa głosu użyczył Mateusz Borek, rozpoznawalny komentator sportowy.

 

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Raport Polska Izba Ubezpieczeń | Obawy Polaków | Superpolisa Ubezpieczenia
Aktualności 14 kwietnia 2017

RZF: 2016 rokiem dużej aktywności

Czytaj dalej
Aktualności 31 sierpnia 2018

Media o nas – sierpień 2018

Czytaj dalej
Aktualności 31 października 2018

Media o nas – październik 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę