Aktualności20 czerwca 2023

Czarnogóra – relacja z wyjazdu konkursowego

SuperPlany na Bałkany

W zeszłym tygodniu Czarnogóra stała się kolejnym punktem na mapie zrealizowanych wyjazdów Grupy Superpolisa. Konkurs SuperPlany na Bałkany, w którym nagrodą dla laureatów była wycieczka do malowniczej Czarnogóry współorganizowaliśmy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym LINK4.

Czarnogóra – Plan Wycieczki

Nasi Agenci wylecieli z Warszawy 15 czerwca – kierunek stolica Czarnogóry, Podgorica. Pierwszego dnia mieli okazje zwiedzić winnice Parcela Ćemovsko polje, gdzie zjedli lunch i mogli uczestniczyć w degustacji win. Winnica jest dumą i symbolem kraju, a jednocześniej jedną z największych spółek w kraju.

Zbiera się tu ok. 23 tysięcy ton winogron rocznie!

Kontynuacja przejazdu w kierunku wybrzeża doprowadziła drużynę Superpolisy do miejscowości Budva, najważniejszego miasta Riwiery Czarnogórskiej. To tam nasi Agenci zostali zakwaterowani w hotelu Iberostar Bellevue, gdzie zjedli kolacje.

Dzień drugi przebiegł pod znakiem rejsu katamaranem Trojan po Zatoce Kotorskiej. Teren ten to z pewnością jeden z najbardziej malowniczych zakątków wybrzeża Adriatyku, przypominający wyglądem fiordy Norwegii. Stanowi perełkę Czarnogóry i jest on umieszczony na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO.

Po zakotwiczeniu w mieście Perast nasi Agenci udali się na lunch. Po nim czekała ich niespodzianka w postaci wizyty na farmie muli i ostryg. Laureaci poznali tam sposoby i zasady hodowli ostryg. Nauczyli się je również poprawnie otwierać. Wizyta na farmie zakończyła się degustacją bałkańskich przysmaków.

Po późniejszym odwiedzeniu ostatniego punktu tego dnia, miasta Kotor, autokar przetransportował wszystkich uczestników do hotelu w Budvie.

Dzień trzeci był przeznaczony wyłącznie na relaks. Choć pogoda płatała figle, nasi Agenci mogli skorzystać z czasu wolnego udając się między innymi w kierunku zjawiskowego Starego Miasta.

Ostatniego dnia po śniadaniu cała grupa udała się na lotnisko do Podgoricy, skąd wrócili samolotem do Warszawy.

Dziękujemy Wam za kolejną niesamowitą, wspólną przygodę!

Zdjęcia z wyjazdu

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 29 kwietnia 2020

Konkurs Kubańskie Klimaty

Czytaj dalej
Aktualności 26 listopada 2015

Media o nas – Listopad 2015

Czytaj dalej
Aktualności 27 lutego 2019

Ubezpieczenie OC. Co z cenami ?

Czytaj dalej
Aktualności 27 marca 2019

Bez badania technicznego

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę