Aktualności13 września 2021

Dzień z Porsche Experience – konkurs SuperJazda

Porsche Experience Center

W maju, nasi Agenci – będący laureatami konkursu – Super Jazda, realizowanego wspólnie z Ergo Hestią, mieli okazje uczestniczyć w wyjątkowym dniu na torze Porsche Experience Center Silesia Ring.

Center Silesia Ring w Kamieniu Śląskim to profesjonalny tor wyścigowy. Jest najnowszym obiektem tego typu w Polsce. Posiada 7 różnych konfiguracji, z czego nitka główna liczy 3,6 kilometra. Minimalna szerokość toru wynosi 12 metrów, a najdłuższa prosta to aż 730 metrów.

Główną atrakcją dla zwycięzców była możliwość testowania i przejazdu po torze samochodami marki Porsche – w tym nowo dostępnym modelem Taycan, pod okiem zespołu certyfikowanych instruktorów – składającego się z Mistrzów Świata, Europy, czy Polski w różnych dyscyplinach sportów samochodowych.

Atrakcyjne moduły

Nasi laureaci uczestniczyli w wielu modułach podczas dnia wrażeń na torze, a wśród nich m.in.:

  • Slalom – realizowany w modelu 718 Boxter, obejmował szybkie przejazdy po wyznaczonej próbie slalomowej.
  • Launch Control – próba demonstrująca potencjał procedury startu dostępnej w Porsche wraz z jej niesamowitym przyśpieszeniem jakie gwarantuje model 911 Turbo S.
  • eMobility Workshop – moduł statyczny, w którym Agenci poznali bliżej temat elektromobilności w Porsche Experience i zagłębili się w temat samochodów elektrycznych oraz ich eksploatacji na codzień.

Jednym z elementów, który na pewno spodobał się naszym zwycięzcom były zawody z pomiarem czasu – dodające do i tak już ekscytującego dnia nutkę rywalizacji.

Fotorelacja

Poniżej znajduje się fotorelację z tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia jak dzień pełen uśmiechu i wyzwań na torze Porsche Experience Center spędzili Agenci Superpolisy.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 31 lipca 2018

Mówi się w branży

Czytaj dalej
Aktualności 31 sierpnia 2018

Po RODO czas na IDD

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę