Aktualności31 lipca 2019

ERGO Hestia: Hybrydowa taksówka zamiast auta zastępczego

W trzech lokalizacjach rozpoczął działanie pilotażowy program ERGO Hestii i EcoCar. Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych mogą liczyć na pokrycie kosztów przejazdu taksówkami floty EcoCar na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

To rozwiązanie stworzono z myślą o kierowcach ceniących sobie wygodę i tych, którzy, z różnych przyczyn, nie chcą decydować się na korzystanie z auta zastępczego.  Jak podają eksperci ERGO Hestii taksówki to jeden z najwygodniejszych środków transportu w miastach. Pozwalają na sprawniejsze omijanie korków z uwagi na możliwość korzystania z buspasów oraz z uliczek i mostów zamkniętych dla ruchu. Dodatkowo korzystając z taksówek, nie trzeba martwić się o znalezienie miejsca parkingowego.          

ERGO Hestia nawiązała współpracę z EcoCar z uwagi na wspólną dla obu firm strategię zakładającą troskę o środowisko naturalne. Taksówki, z których będą mogli skorzystać klienci to hybrydowe, maksymalnie trzyletnie auta, gwarantujące ekologiczną i wygodną podróż.

W celu skorzystania z usługi, poszkodowany musi zgłosić szkodę poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej ERGO Hestii. Przedstawiciel ubezpieczyciela zadzwoni z propozycją skorzystania z usług EcoCar. Klient po wyrażeniu zgody otrzyma środki na swoje konto w aplikacji EcoCar lub na wskazany numer telefonu do wykorzystania w dowolnym czasie na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy