ERGO Hestia: Hybrydowa taksówka zamiast auta zastępczego

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 31.07.2019, w kategorii:

W trzech lokalizacjach rozpoczął działanie pilotażowy program ERGO Hestii i EcoCar. Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych mogą liczyć na pokrycie kosztów przejazdu taksówkami floty EcoCar na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

To rozwiązanie stworzono z myślą o kierowcach ceniących sobie wygodę i tych, którzy, z różnych przyczyn, nie chcą decydować się na korzystanie z auta zastępczego.  Jak podają eksperci ERGO Hestii taksówki to jeden z najwygodniejszych środków transportu w miastach. Pozwalają na sprawniejsze omijanie korków z uwagi na możliwość korzystania z buspasów oraz z uliczek i mostów zamkniętych dla ruchu. Dodatkowo korzystając z taksówek, nie trzeba martwić się o znalezienie miejsca parkingowego.          

ERGO Hestia nawiązała współpracę z EcoCar z uwagi na wspólną dla obu firm strategię zakładającą troskę o środowisko naturalne. Taksówki, z których będą mogli skorzystać klienci to hybrydowe, maksymalnie trzyletnie auta, gwarantujące ekologiczną i wygodną podróż.

W celu skorzystania z usługi, poszkodowany musi zgłosić szkodę poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej ERGO Hestii. Przedstawiciel ubezpieczyciela zadzwoni z propozycją skorzystania z usług EcoCar. Klient po wyrażeniu zgody otrzyma środki na swoje konto w aplikacji EcoCar lub na wskazany numer telefonu do wykorzystania w dowolnym czasie na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PZU daje auto zastępcze „non stop”

PZU daje auto zastępcze „non stop”

OC w 2015 roku według UFG

OC w 2015 roku według UFG

Po 10 latach mężczyźni bardziej przekonani do directu

Po 10 latach mężczyźni bardziej przekonani do directu