ERGO Hestia: Hybrydowa taksówka zamiast auta zastępczego

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 31.07.2019, w kategorii:

W trzech lokalizacjach rozpoczął działanie pilotażowy program ERGO Hestii i EcoCar. Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych mogą liczyć na pokrycie kosztów przejazdu taksówkami floty EcoCar na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

To rozwiązanie stworzono z myślą o kierowcach ceniących sobie wygodę i tych, którzy, z różnych przyczyn, nie chcą decydować się na korzystanie z auta zastępczego.  Jak podają eksperci ERGO Hestii taksówki to jeden z najwygodniejszych środków transportu w miastach. Pozwalają na sprawniejsze omijanie korków z uwagi na możliwość korzystania z buspasów oraz z uliczek i mostów zamkniętych dla ruchu. Dodatkowo korzystając z taksówek, nie trzeba martwić się o znalezienie miejsca parkingowego.          

ERGO Hestia nawiązała współpracę z EcoCar z uwagi na wspólną dla obu firm strategię zakładającą troskę o środowisko naturalne. Taksówki, z których będą mogli skorzystać klienci to hybrydowe, maksymalnie trzyletnie auta, gwarantujące ekologiczną i wygodną podróż.

W celu skorzystania z usługi, poszkodowany musi zgłosić szkodę poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej ERGO Hestii. Przedstawiciel ubezpieczyciela zadzwoni z propozycją skorzystania z usług EcoCar. Klient po wyrażeniu zgody otrzyma środki na swoje konto w aplikacji EcoCar lub na wskazany numer telefonu do wykorzystania w dowolnym czasie na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Połowa Polaków organizuje urlop bez biura podróży

Połowa Polaków organizuje urlop bez biura podróży

Po 10 latach mężczyźni bardziej przekonani do directu

Po 10 latach mężczyźni bardziej przekonani do directu

Zjawiska pogodowe wyzwaniem dla ubezpieczycieli

Zjawiska pogodowe wyzwaniem dla ubezpieczycieli