Aktualności12 marca 2018

ERGO Hestia: Piąty laur Gwiazda Jakości Obsługi

Sopocka ERGO Hestia została po raz piąty z rzędu uhonorowana tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2018.

Gwiazda Jakości Obsługi przyznawana jest na podstawie opinii konsumentów, którzy przez cały rok na portalu jakoscobslugi.pl oraz aplikacji mobilnej Premia360 oddają swoje głosy na firmy oferujące ich zdaniem najwyższy standard obsługi i zasługujące na zaufanie.

Wybrane firmy zyskały ponadprzeciętny wskaźnik NPS (net Promoter Score), co oznacza, że są najchętniej polecane innym klientom. Z badań przeprowadzonych przez organizatora konkursu wynika, że mając do wyboru dwie podobne oferty, 8 na 10 konsumentów wybierze firmę wyróżnioną Gwiazdą Jakości Obsługi.

Zdaniem Agnieszki Zych, dyrektora Biura Zarządzania Jakością ERGO Hestii, to wyróżnienie jest potwierdzeniem otwartości sopockiego ubezpieczyciela na dialog. Dzięki monitorowaniu jakości obsługi w ciągu ostatnich 9 lat ERGO Hestia wprowadziła ponad 800 usprawnień. Po sukcesie, jakim było powołanie Rzecznika Klienta, w ubiegłym roku firma – jako pierwsza na polskim rynku ubezpieczeniowym – powołała Rzecznika Agenta.

Gwiazda Jakości Obsługi to program badający jakość obsługi klientów już od 11 lat. Jego misją jest poprawa jakości obsługi w Polsce. Według danych organizatorów znak Gwiazda Jakości Obsługi jest rozpoznawany już przez 10 milionów Polaków.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy