ERGO Hestia na trzecim miejscu w rankingu odpowiedzialnych firm

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 01.07.2019, w kategorii:

Sopocka ERGO Hestia zajęła trzecie miejsce w ogólnopolskim zestawieniu XIII edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). Jest to najwyższa lokata wśród wszystkich firm ubezpieczeniowych. W porównaniu do ubiegłego roku zakład awansował aż o 10 pozycji.

ROF odzwierciedla jakość zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu przez przedsiębiorstwa działające w Polsce. Badana jest m.in. jakość systemów zarządzania CSR. Firmy odpowiedziały na 40 pytań, które sprawdzały ich odpowiedzialność w różnych obszarach. W badaniu wzięło udział łącznie ponad 200 firm.

ERGO Hestia wspiera działania na rzecz ochrony środowiska już od kilku lat poprzez wprowadzanie zmian wewnątrz przedsiębiorstwa i w jego otoczeniu, m.in. poprzez promocję dojazdów do pracy rowerem, komunikacją miejską czy wprowadzanie wideokonferencji zamiast spotkań. Dodatkowo likwidatorzy mobilni korzystają z samochodów hybrydowych. We współpracy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym jest również prekursorem kompleksowej rehabilitacji medycznej, społecznej i zawodowej dla osób ciężko poszkodowanych w wypadkach. Natomiast współpraca z Fundacją Grupy ERGO Hestia skupia się na wsparciu osób z niepełnosprawnościami na drodze do samorealizacji zawodowej.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

2/3 kierowców ukaranych za brak polisy unika opłacenia należności

2/3 kierowców ukaranych za brak polisy unika opłacenia należności

Przyszłość nowych metod sprzedaży w ubezpieczeniach

Przyszłość nowych metod sprzedaży w ubezpieczeniach

Generali robotyzuje obsługę

Generali robotyzuje obsługę