Aktualności25 października 2021

Finał II edycji Akademii SuperAgenta

Logo Akademia SuperAgenta | Superpolisa | Finał Akademii | Ubezpieczenia

Akademia SuperAgenta

W październiku 2021 r. zakończyła się II edycja Akademii SuperAgenta, dedykowana doradcom z sieci sprzedaży Superpolisy. Celem Akademii SuperAgenta jest szeroko pojęte podnoszenie kompetencji doradców. Co za tym idzie szkolenie profesjonalistów, którzy w każdej dziedzinie ubezpieczeń będą służyć swoim klientom doświadczeniem i przygotowaniem merytorycznym. Tym samym gwarantując ofertę idealnie dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Spotkanie na Akademii SuperAgenta | Szkolenie Produktowe | Szkolenie umiejętności miękkich | Ubezpieczenia | Superpolisa

W ramach projektu Agenci korzystają z szeregu szkoleń produktowych oraz doskonalących umiejętności miękkie, w tym skutecznego przeprowadzania Analizy Potrzeb Klienta, która jest nie tylko wymogiem formalno-prawnym, ale też podstawą do dostosowania zakresu ubezpieczenia do indywidualnych preferencji i oczekiwań klienta. Dla doradcy, jest to dogodna forma unaocznienia ubezpieczonemu potencjalnych ryzyk, przed którymi może się zabezpieczyć.

Akademia SuperAgenta odbywa się we współpracy z ubezpieczycielami. Jakub Nowiński, prezes Superpolisy, podkreśla:

“Staramy się nawiązać współpracę z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym obecnym na polskim rynku. Ich zaangażowanie w projekt i doświadczenie jest dla nas cennym atutem. Obecność wysokiej klasy specjalistów, którzy z ramienia towarzystw prowadzą panele szkoleniowe w Akademii, jest wyrazem zaufania i chęci budowania wspólnego celu, którym jest doskonalenie kompetencji związanych z nami doradców ubezpieczeniowych.

Dużą satysfakcję daje nam fakt, że nasz projekt cieszy się dobrą renomą na rynku. Zainteresowanie towarzystw ubezpieczeniowych współuczestniczeniem w Akademii w roli szkoleniowców jest tego najlepszym wyrazem”. Trwają prace nad wyborem tematów i zagadnień na III edycję akademii. Aleksandra Ślusarska, specjalista ds. szkoleń w Superpolisie, mówi: “Chętnie słuchamy sugestii zarówno naszych agentów, jak i przedstawicieli TU w zakresie bloków tematycznych i pozostajemy otwarci na propozycje współpracy”.

Źródło: Dziennik Ubezpieczeniowy

Kolejna, trzecia już, edycja Akademii SuperAgenta odbędzie się w nowym roku 2022. Planowane są webinary i zajęcia stacjonarne z najpopularniejszych ubezpieczeń jak ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i życiowe. Szkolenia odbędą się również np. z bezpieczeństwa informatycznego, czy z ubezpieczania małych i średnich firm lub małych flot. Nabór uczestników do III edycji rusza na początku roku.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 25 maja 2015

Likwidacja szkód do poprawki

Czytaj dalej
Aktualności 2 kwietnia 2015

Mateusz Borek reklamuje Superpolisę

Czytaj dalej
Aktualności 29 kwietnia 2020

Konkurs Kubańskie Klimaty

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę