Aktualności23 grudnia 2019

Za nami dobry rok, przed nami jeszcze lepszy!

Tegoroczne spotkanie świąteczne było szczególnie uroczyste, a swoją obecnością uświetniło je wiele znanych osobistości ze świata ubezpieczeniowego. Wspaniałe nastroje Gości zapewnił otwierający wieczór spektakl „Ucho Prezesa, czyli SCHEDA” i fenomenalna obsada, którą uhonorowaliśmy gorącą owacją na stojąco. W dalszej części wieczoru, podczas bankietu w Sali Broniewskiego mieliśmy przyjemność poznać osobiście aktorów Pawła Koślika (A. Duda), Macieja Cieślaka (M. Błaszczak, ale znany jest przede wszystkim jako współtwórca kabaretu Ani Mru Mru), Jerzego Bończaka (S. Piotrowicz), Lesława Żurka (R. Petru) i Tomasza Sapryka (G. Schetyna). Atmosfera była tak wspaniała, że zabawa trwała do 3 rano!

 

Nowa siedziba, strona www i sponsoring

Na spotkanie świąteczne w Pałacu Kultury udaliśmy się wprost z naszej pachnącej świeżością siedziby na Domaniewskiej 39 w Warszawie. Po niedawnej przeprowadzce w końcu jesteśmy wszyscy razem! Praca w jednym biurze pozwala nam na sprawniejszą komunikację i liczne usprawnienia. W „pakiecie” z siedzibą zmieniamy również naszą stronę www – już niedługo zaprezentujemy Wam świeżą, piękną i intuicyjną wersję /.

Superpolisa nigdy nie spoczywa na laurach i zawsze dba o różnorodność oferty. W ostatnich miesiącach do grupy współpracujących z nami Towarzystw Ubezpieczeniowych dołączyli kolejno – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, TUZ i INTER Polska, a to jeszcze nie koniec! Dbamy też o rozwój na innych płaszczyznach, m.in. CSR – oprócz Teatru 6.Piętro wspieramy zespół taneczny, szkoły i lokalne drużyny sportowe. Nasza nazwa wiele mówi też sympatykom boksu – tylko w październiku i listopadzie byliśmy głównym sponsorem dwóch dużych gal z cyklu Knockout Boxing Night (w Sosnowcu i Zakopanem), na których zwycięstwa odnosili Artur Szpilka i „Diablo” Włodarczyk.

 

Konkursy, nagrody i niespodzianki

W mijającym roku byliśmy obecni na wielu lokalnych i ogólnopolskich eventach jak np. maraton sierpniowy czy rejs śródziemnomorski.

Nasi doradcy ubezpieczeniowi święcili sukcesy wygrywając w licznych konkursach organizowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, tym podróże na Maltę i do Gruzji, a dla wszystkich spragnionych dalszych zagranicznych wypraw, wciąż trwa konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd do Paryża.

Wielkim hitem 2019 roku okazał się być zainaugurowany przez nas program szkoleniowy Akademia Super Agenta, w którym stawiamy na profesjonalizm i najwyższe kompetencje naszych doradców. Wreszcie wisienką na torcie była „Misja Sukces” – pod takim hasłem miesiąc temu PZU zorganizowało IV Galę dla multiagentów. Podczas Gali otrzymaliśmy nagrodę Najbardziej Efektywnego Partnera PZU 2019 – czego chcieć więcej?

Otóż… można – np. więcej konkursów! Dlatego w tym miejscu zapowiadamy Wielki Konkurs Bałtycki – szczegóły lada moment, ale już dziś deklarujemy: ponad 200 z Was będzie miało szansę uczestniczyć w morskiej podróży do Szwecji w maju 2020! To największe tego rodzaju przedsięwzięcie na polskim rynku, dlatego naprawdę warto przyłożyć się do sprzedaży przez cały pierwszy kwartał 2020 r.

Na koniec przypominamy, że wciąż trwa konkurs dla klientów, w którym klienci mogą wygrać wyjazd do Turcji z Premio Travel. To wyjątkowy na polską skalę model konkursu z niespotykaną nagrodą, dlatego warto „sprzedawać” go klientom. Oczywiście, wraz z polisami! Życzymy Wam wspaniałego i owocnego 2020 roku!  

Zdjęcia można obejrzeć tutaj: https://www.boxingphotos.pl/mak/

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę