Aktualności28 maja 2024

Gala Podsumowania roku 2023 Superpolisa Multiagent-Group

Spotkanie w Inwałdzie

W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, w Inwałdzie odbyła się uroczysta gala podsumowująca rok 2023 organizowana przez Superpolisa Multi-Agent Group. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło w Hotelu Park Łysoń najlepszych agentów ubezpieczeniowych ze spółki. Mieli oni okazję świętować swoje osiągnięcia oraz wymieniać się doświadczeniami.

Podczas gali rozdano prestiżowe nagrody dla agentów za najlepsze wyniki sprzedażowe oraz debiuty roku w ubezpieczeniach. Te wyróżnienia podkreślają zaangażowanie i profesjonalizm agentów, którzy przyczynili się do sukcesu firmy w minionym roku.

Po części oficjalnej i wręczeniu nagród, uczestnicy gali zostali zaproszeni na bankiet, podczas którego mogli delektować się przygotowanymi daniami i nawiązywać cenne kontakty. Wieczór zwieńczył energetyzujący koncert zespołu rockowego TSA Michalski Niekrasz Kapłon. Dostarczył niezapomnianych wrażeń i sprawił, że cała sala bawiła się doskonale.

Podsumowanie Gali 2023

Gala podsumowania roku 2023 Superpolisa Multi-agent Group to nie tylko moment na uhonorowanie najlepszych, ale także doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy. Tegoroczne spotkanie z pewnością zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Grupa Superpolisa stale prężnie się rozwija i z dumą patrzy na kolejne jubileusze swoich spółek. “Bądźmy razem i działajmy wspólnie, bo tylko bycie w grupie gwarantuje nam bezpieczeństwo” – powiedział podczas wystąpienia Prezes Zarządu Superpolisy Multi-Agent Group Zbigniew Warmuz.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 26 czerwca 2017

czerwiec 2017

Czytaj dalej
Aktualności 4 czerwca 2019

UNIQA Polska na Facebooku

Czytaj dalej
Aktualności 31 marca 2015

marzec 2015

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę