Aktualności14 września 2017

Nowy oddział Superpolisy w Warszawie!

Od 14 września 2017r. mieszkańcy Warszawy zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Superpolisa.pl, jedna z największych porównywarek ubezpieczeniowych w kraju, otworzyła kolejny punkt wyznaczający nowe standardy obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Warszawie multiagencji.

Aranżacja nowo otwartego oddziału została w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy.

Dzięki czemu odwiedzający najmłodszą placówkę firmy mogą w komfortowych warunkach skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ubezpieczenia oraz porównania ofert 30 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalni doradcy pomogą dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby zakupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała na faktyczne potrzeby klientów.

 

 

Nowy oddział Superpolisy znajduje się w Galerii Północnej, ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numer 22 22 82 705 oraz mailowego na adres warszawa13@superpolisa.efigence.com.

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 10 października 2016

UFG sprawdziło, kto nie ubezpiecza pojazdu

Czytaj dalej
Aktualności 2 marca 2017

Rynek cyberpolis

Czytaj dalej
Aktualności 25 października 2019

PZU partnerem Game Music Festival

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę