Nowy oddział Superpolisy w Warszawie!

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 14.09.2017, w kategorii:

Od 14 września 2017r. mieszkańcy Warszawy zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Superpolisa.pl, jedna z największych porównywarek ubezpieczeniowych w kraju, otworzyła kolejny punkt wyznaczający nowe standardy obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Warszawie multiagencji.

Aranżacja nowo otwartego oddziału została w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy.

Dzięki czemu odwiedzający najmłodszą placówkę firmy mogą w komfortowych warunkach skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ubezpieczenia oraz porównania ofert 30 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalni doradcy pomogą dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby zakupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała na faktyczne potrzeby klientów.

 

 

Nowy oddział Superpolisy znajduje się w Galerii Północnej, ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numer 22 22 82 705 oraz mailowego na adres warszawa13@superpolisa.pl.

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Superpolisa.pl pomaga agentom dosprzedawać ubezpieczenia…

Superpolisa.pl pomaga agentom dosprzedawać ubezpieczenia…

Braku OC tak łatwo nie ukryjesz

Braku OC tak łatwo nie ukryjesz

Na wakacje z dobrą polisą

Na wakacje z dobrą polisą