Nowy oddział Superpolisy w Warszawie!

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 14.09.2017, w kategorii:

Od 14 września 2017r. mieszkańcy Warszawy zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Superpolisa.pl, jedna z największych porównywarek ubezpieczeniowych w kraju, otworzyła kolejny punkt wyznaczający nowe standardy obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Warszawie multiagencji.

Aranżacja nowo otwartego oddziału została w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy.

Dzięki czemu odwiedzający najmłodszą placówkę firmy mogą w komfortowych warunkach skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ubezpieczenia oraz porównania ofert 30 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalni doradcy pomogą dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby zakupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała na faktyczne potrzeby klientów.

 

 

Nowy oddział Superpolisy znajduje się w Galerii Północnej, ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numer 22 22 82 705 oraz mailowego na adres warszawa13@superpolisa.pl.

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Kto stracił, a kto zarobił na OC?

Kto stracił, a kto zarobił na OC?

Zakres ochrony może się zasadniczo różnić – Rzeczpospolita

Zakres ochrony może się zasadniczo różnić – Rzeczpospolita

Aviva przedstawia trzy propozycje OC z tytułu wykonywania zawodu.

Aviva przedstawia trzy propozycje OC z tytułu wykonywania zawodu.