Strefa Agenta23 lutego 2016

Media o nas – Luty 2016

Patrząc z perspektywy mediów luty był bardzo ciekawym miesiącem. Wiodącym tematem, bardzo chętnie opisywanym przez dziennikarzy, było wejście w życie podatku bankowego i związane z tym potencjalne podwyżki cen ubezpieczeń.

 

Nawiązując do nowej ustawy udało nam się wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w mediach lokalnych, ogólnopolskich i branżowych. Na początku miesiąca po raz kolejny przygotowaliśmy nasz cykliczny raport o cenach polis OC, z którego wyraźnie wynika, że od początku 2016 roku ceny dla monitorowanych przez nas profili kierowców rosną. Przypomnieliśmy również, że już w 2015 roku składki szły w górę niekiedy nawet o kilkadziesiąt procent. Z naszych wyliczeń skorzystał m.in. tygodnik Wprost, mówiono też o nich w radiowej Trójce. Wypowiadaliśmy się także na łamach ogólnopolskich i regionalnych dzienników (m.in. Rzeczpospolita, Polska The Times, Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki czy Nowa Trybuna Opolska). Aktywni byliśmy również w internecie, a z naszych tekstów korzystały takie serwisy jak Wyborcza.biz, Fakt.pl, Interia.pl czy Dziennik.pl.

Zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 20 lutego 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 20 grudnia 2016

Czy wzrost stawek za OC wyhamuje?

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 września 2019

“SUKCESIMY SIĘ !!!”

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 lipca 2020

Media o nas – lipiec 2020

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę