Poszerzamy ofertę o produkty PTUW

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 10.02.2020, w kategorii:

Superpolisa Ubezpieczenia nawiązała współpracę z Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych (PTUW). W jej efekcie oferta naszej multiagencji została rozszerzona o pięć rodzajów ubezpieczeń PTUW: komunikacyjne (Bezpieczny Pojazd i Bezpieczny Pojazd Rolnika), majątkowe (Bezpieczny Dom), Agro (Bezpieczne Uprawy i Zwierzęta, Bezpieczny Rolnik Gospodarstwo i Agrocasco), majątkowe dla firm (Bezpieczne Mikroprzedsiębiorstwo, OC dla mikroprzedsiębiorstw realizujących kontrakty o wartości do 30 tys. euro) oraz turystyczne (Bezpieczny Turysta).

Superpolisa jest największą polską multiagencją, z którą PTUW nawiązało współpracę sprzedażową. Pod naszym szyldem działa już ponad 250 placówek. PTUW należy do wąskiej grupy towarzystw oferujących w Polsce dotowane ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

– Wzmacniamy portfel oferowanych przez nas produktów, co jest bardzo istotne z punktu widzenia rozwoju biznesu multiagencyjnego. Od teraz jesteśmy w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, w tym osób zainteresowanych ubezpieczeniami rolnymi – mówi Jakub Nowiński, członek zarządu Superpolisy Ubezpieczenia.

 

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ceny rosną, ale bardzo powoli

Ceny rosną, ale bardzo powoli

Ceny polis nie powinny uderzyć nas po kieszeni

Ceny polis nie powinny uderzyć nas po kieszeni

Vienna Life: Ubezpieczenie dopiero po zetknięciu się ze szkodą?

Vienna Life: Ubezpieczenie dopiero po zetknięciu się ze szkodą?