Aktualności28 czerwca 2018

Superpolisa wspiera sport

Wprawdzie dla polskich piłkarzy Mundial w Rosji okazał się niepowodzeniem, ale na tym świat się nie kończy. Powtórkom tego rodzaju sytuacji może zapobiec jedno – szkolenie młodych talentów. A że tego rodzaju działania trzeba wspierać, Superpolisa z wielką chęcią rozpoczęła sponsoring utalentowanych młodych zawodników. Ale i fani mocniejszego uderzenia nie będą zawiedzeni – zapraszamy do lektury!

W Mińsku Mazowieckim odbyła się niedawno piłkarska impreza sportowa pod nazwą „I Turniej Młodych Talentów w piłce nożnej”. Celem organizacji przedsięwzięcia było propagowanie zdrowego trybu życia i piłki nożnej jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz spojenie lokalnej mińskiej społeczności i udowodnienie, że chcieć to móc. Ufundowaliśmy pamiątkowe puchary dla każdej z drużyn oraz dla najlepszych zawodników Turnieju. Wzięły w nim udział dzieci z terenu województwa mazowieckiego z rocznika 2011 i młodsze. Choć młodzi piłkarze musieli borykać się z bardzo wysoką temperaturą i palącym słońcem to jednak grali wytrwale w sportowym duchu walki, nie oddając żadnego spotkania bez walki. Łącznie w Turnieju wzięło udział ponad 120 młodych piłkarzy, rozegrano 40 spotkań, podczas których strzelone zostały 93 gole.

 

Fot.: Agnieszka Gałązka

Żeby było sprawiedliwie, wsparliśmy również dziewczęta – zostaliśmy sponsorem Turnieju Młodzieżowej Siatkówki, który odbył się w czerwcu w Bielsku-Białej pod patronatem Klubu Sportowego BKS Stal Bielsko-Biała i Szkoły Mistrzostwa Sportowego Edu-Sport.

Fot.: CobraOstra

Nie mniejszym powodzeniem od gier zespołowych cieszą się niektóre sporty indywidualne. Na pewno należy do nich boks. Jak wiadomo w Zarządzie Grupy MAK zasiada Andrzej Wasilewski, wielu Polakom jednoznacznie kojarzący się jako promotor boksu, dlatego Superpolisa Ubezpieczenia postanowiła wesprzeć również ten cieszący się w Polsce olbrzymią popularnością sport! Rozpoczęliśmy z wysokiego C – od czerwcowej gali w rzeszowskiej Arenie G2, której główną atrakcją było starcie dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54-4-1, 38 KO) z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). Były mistrz świata wygrał na punkty, a swoje walki podczas tego niezwykle emocjonującego wieczoru wygrali także Paweł Stępień, Łukasz Różański, Fiodor Czerkaszyn, Przemysław Zyśk, Maksim Hardzeika i Rafał Jackiewicz. Już wkrótce kolejna wielka gala sportu – również z naszym udziałem!

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 27 lutego 2019

Ceny OC nie powinny wzrosnąć

Czytaj dalej
Aktualności 22 kwietnia 2018

Kwiecień 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę