Superpolisa wspiera sport

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 28.06.2018, w kategorii:

Wprawdzie dla polskich piłkarzy Mundial w Rosji okazał się niepowodzeniem, ale na tym świat się nie kończy. Powtórkom tego rodzaju sytuacji może zapobiec jedno – szkolenie młodych talentów. A że tego rodzaju działania trzeba wspierać, Superpolisa z wielką chęcią rozpoczęła sponsoring utalentowanych młodych zawodników. Ale i fani mocniejszego uderzenia nie będą zawiedzeni – zapraszamy do lektury!

W Mińsku Mazowieckim odbyła się niedawno piłkarska impreza sportowa pod nazwą „I Turniej Młodych Talentów w piłce nożnej”. Celem organizacji przedsięwzięcia było propagowanie zdrowego trybu życia i piłki nożnej jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz spojenie lokalnej mińskiej społeczności i udowodnienie, że chcieć to móc. Ufundowaliśmy pamiątkowe puchary dla każdej z drużyn oraz dla najlepszych zawodników Turnieju. Wzięły w nim udział dzieci z terenu województwa mazowieckiego z rocznika 2011 i młodsze. Choć młodzi piłkarze musieli borykać się z bardzo wysoką temperaturą i palącym słońcem to jednak grali wytrwale w sportowym duchu walki, nie oddając żadnego spotkania bez walki. Łącznie w Turnieju wzięło udział ponad 120 młodych piłkarzy, rozegrano 40 spotkań, podczas których strzelone zostały 93 gole.

 

Fot.: Agnieszka Gałązka

Żeby było sprawiedliwie, wsparliśmy również dziewczęta – zostaliśmy sponsorem Turnieju Młodzieżowej Siatkówki, który odbył się w czerwcu w Bielsku-Białej pod patronatem Klubu Sportowego BKS Stal Bielsko-Biała i Szkoły Mistrzostwa Sportowego Edu-Sport.

Fot.: CobraOstra

Nie mniejszym powodzeniem od gier zespołowych cieszą się niektóre sporty indywidualne. Na pewno należy do nich boks. Jak wiadomo w Zarządzie Grupy MAK zasiada Andrzej Wasilewski, wielu Polakom jednoznacznie kojarzący się jako promotor boksu, dlatego Superpolisa Ubezpieczenia postanowiła wesprzeć również ten cieszący się w Polsce olbrzymią popularnością sport! Rozpoczęliśmy z wysokiego C – od czerwcowej gali w rzeszowskiej Arenie G2, której główną atrakcją było starcie dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54-4-1, 38 KO) z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). Były mistrz świata wygrał na punkty, a swoje walki podczas tego niezwykle emocjonującego wieczoru wygrali także Paweł Stępień, Łukasz Różański, Fiodor Czerkaszyn, Przemysław Zyśk, Maksim Hardzeika i Rafał Jackiewicz. Już wkrótce kolejna wielka gala sportu – również z naszym udziałem!

 

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Przy zakupie AXA Assistance otrzymasz voucher gratis!

Przy zakupie AXA Assistance otrzymasz voucher gratis!

Zwycięzcy konkursu wyłonieni!

Zwycięzcy konkursu wyłonieni!

Nowa ustawa i niezauważona zmiana w kodeksie cywilnym

Nowa ustawa i niezauważona zmiana w kodeksie cywilnym