Generali: Ubezpieczenie na cały rok dla osób, które dużo podróżują

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 18.09.2018, w kategorii:

Ubezpieczenie Generali na cały rok jest skierowane do osób, które dużo podróżują. W obliczu zmieniającego się świata, regularne podróże stają się coraz częstszą praktyką. Nie tylko chętniej wyjeżdżamy za granicę, ale też podróżujemy po kraju. Dzięki ubezpieczeniu na cały rok możemy się swobodnie przemieszczać bez konieczności wykupowania ubezpieczenia każdorazowo. 

Polisa może nas uchronić przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków, wysokimi kosztami akcji poszukiwawczych, ratowniczych czy kosztami leczenia poza granicami kraju, ale także odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim.

Ubezpieczenie Generali na cały rok pokrywa koszty leczenia zarówno w prywatnych, jak i państwowych placówkach medycznych, koszty niegwarantowane przez Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego czy koszty związane z przewozem z miejsca wypadku do placówki medycznej lub powrotu do Polski. W ramach ubezpieczenia możemy również skorzystać z usługi zdalnych konsultacji lekarskich w języku polskim.

 

Polisa obejmuje również bardzo szeroki zakres usług Assistance, ochronę sprzętu i bagażu podróżnego. Zapewnia pokrycie kosztów związanych z odwołaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej czy anulowaniem biletu podróżnego oraz noclegu.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PZU: Nowa kampania internetowa

PZU: Nowa kampania internetowa

Na wakacje samochodem. Czy wiesz jak za granicą zadziała Twoje ubezpieczenie?

Na wakacje samochodem. Czy wiesz jak za granicą zadziała Twoje ubezpieczenie?

Raport UFG: Brak OC zwiększa ryzyko spowodowania wypadku

Raport UFG: Brak OC zwiększa ryzyko spowodowania wypadku