Jak kupić ubezpieczenie mieszkania?

Coraz więcej osób rozumie, że ubezpieczenie mieszkania jest niezbędne,  choć nie jest obowiązkowe. Nigdy nie wiemy, kiedy zdarzy się nieszczęście

Damian Sałkowski Damian Sałkowski
Opublikowano: 11.06.2015, w kategorii:

Coraz więcej osób rozumie, że ubezpieczenie mieszkania jest niezbędne,  choć nie jest obowiązkowe. Nigdy nie wiemy, kiedy zdarzy się nieszczęście i nasz majątek ulegnie zniszczeniu, a odpowiednie ubezpieczenie chroni nas przed skutkami takich zdarzeń i zapewnia szybkie pozbycie się szkody.

Aby nabyć odpowiednie ubezpieczenie dawniej trzeba było odwiedzić agenta ubezpieczeniowego, który przedstawił nam swoją ofertę i namawiał do jej zakupu. Jest to raczej czasochłonne, ponadto nie oszukujmy się, ale większość agentów pracuje w godzinach, które nie są dogodne dla większości pracujących osób. Na szczęście w dobie informatyzacji możemy takie sprawy załatwić przez Internet i kupić ubezpieczenie mieszkania online. Co więcej, często kupując je w ten sposób możemy liczyć na jakieś rabaty czy inne promocyjne warunki.

Obecnie niemal wszystkie liczące się towarzystwa ubezpieczeniowe umożliwiają zakup przez strony internetowe, co więcej zwykle mają do dyspozycji klientów rozbudowane serwisy transakcyjne z różnymi możliwościami płatności, a także z przypomnieniami o płatności kolejnej raty wysyłanymi na e-mail. To bardzo dobre i nowoczesne rozwiązanie, które znacznie ułatwia nam życie.

 

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

Ważne wydarzenia, które skłaniają do zakupu polisy

Ważne wydarzenia, które skłaniają do zakupu polisy

PIU: Cena OC zależna od punktów karnych i mandatów

PIU: Cena OC zależna od punktów karnych i mandatów