Aktualności25 listopada 2015

Jak polisy wspomagają w paradach?

W Polsce Parada Równości jest organizowana już od jakiegoś czasu i 11 czerwca 2016 roku odbędzie się po raz kolejny. Organizatorzy tego przemarszu liczą, że w wydarzeniu weźmie udział kilka tysięcy osób. Wobec takiej ilości osób bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie do całej imprezy, co oczywiście pociąga za sobą koszty. Źródłem wsparcia dla organizatorów Parady Równości jest m.in. równościowe ubezpieczenie na życie.

            Wsparcie tegorocznego przemarszu można zapewnić poprzez wykupienie specjalnej polisy ubezpieczeniowej, o czym poinformował fanpage Kampanii Przeciw Homofobii. Zakup takiej formy ubezpieczenia sprawia, że prowizja z jej zakupu trafia na konto Fundacji Wolontariat Równości. Wspomniana polisa jest promowana m.in. przez Krystiana Legierskiego oraz Annę Grodzką, a jej celem jest połączenie ochrony życia człowieka oraz jednoczesnego wspierania walki o równość. Bardzo szybko pojawiły się pierwsze zarzuty, które zostały pokierowane w stronę wspomnianej fundacji. Wiele osób uważa, że jest to tylko przykrywka do wzbogacenia się na pieniądzach uzyskanych ze sprzedaży polis ubezpieczeniowych. Polisy na życie może nie są aż tak popularne jak OC/AC, lecz również cieszą się dużym zainteresowaniem.

            Parada Równości odbędzie się 11 czerwca w Warszawie, której ulicami przejdzie zapewne kilka tysięcy osób walczących o równość oraz legalizację związków homoseksualnych. Ten temat zawsze budził wiele kontrowersji i zapewne tym razem będzie tak samo, co przełoży się na wzbudzeniu wielu skrajnych emocji. Takie przedsięwzięcie to dosyć duża sprawa zarówno dla jego organizatorów, jak i również miasta stołecznego, które będzie musiało zadbać o bezpieczeństwo obywateli podczas takiego wydarzenia. Takie przemarsze bardzo często budzą w ludziach głęboko tłumione emocje, co prowadzi do przepychanek lub bójek. To dlatego warszawska policja może mieć pełne ręce roboty. Miejmy jednak nadzieję, że Parada Równości upłynie w spokojnej atmosferze i nie stanie się kolejnym polem wojny polsko-polskiej.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Mężczyzna w garniturze trzyma duży magnes w kształcie czerwonej podkowy, przyciągający latające banknoty dolarowe i euro na szarym tle, co symbolizuje przyciąganie pieniędzy lub sukces finansowy.
Aktualności 8 czerwca 2017

OC znów rentowne

Czytaj dalej
Stary kamienny nagrobek w kształcie krzyża stoi pośród opadłych jesiennych liści na cmentarzu, otoczony dużymi drzewami i rozproszonym światłem słonecznym.
Aktualności 2 listopada 2018

Gothaer TU: ubezpieczenie nagrobka

Czytaj dalej
Kobieta pokazuje dokumenty starszej parze siedzącej przy biurku. Para przygląda się w zamyśleniu dokumentom, podczas gdy kobieta wyjaśnia, korzystając z kalkulatora widocznego na stole.
Aktualności 23 lutego 2015

Generali zmienia ubezpieczenia

Czytaj dalej
Samochód jedzie szybko po utwardzonej drodze, z rozmytymi zielonymi drzewami i otoczeniem, tworząc poczucie szybkiego ruchu i prędkości. Zdjęcie zostało wykonane z boku poruszającego się pojazdu.
Aktualności 22 marca 2016

marzec 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę