Aktualności11 stycznia 2019

Świąteczne prezenty dla dzieci od Generali

Pracownicy i agenci Generali obdarowali 91 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych prezentami świątecznymi. Był to element finału akcji „Choinka Dobrych Serc”, organizowanej przez Fundację Dobrych Inicjatyw dla podopiecznych domów dziecka. Pracownicy Generali wzięli w niej udział już kolejny rok z rzędu.

Akcja świąteczna „Choinka dobrych serc” Fundacji Dobrych Inicjatyw rozpoczęła się kilka tygodni przed świętami. Dzieci z 14 placówek opiekuńczo-wychowawczych z różnych regionów Polski napisały listy do św. Mikołaja, w których podzieliły się swoimi marzeniami i opisały upragnione prezenty. Do Generali wpłynęło 91 listów.

Podopieczni domów dziecka z całej Polski przyjechali na finał (17 grudnia w hali EXPO w Warszawie), by wspólnie cieszyć się prezentami. Dzieci zaangażowały się także w pomoc innym – przygotowały paczki dla swoich rówieśników z rodzin imigranckich oraz potrzebujących dzieci z Ukrainy.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 6 marca 2017

Skutki wandalizmu pod kontrolą

Czytaj dalej
Aktualności 2 października 2017

Likwidacja szkód w social mediach?

Czytaj dalej
Aktualności 19 stycznia 2018

PZU wkracza w nową erę

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę