Strefa Agenta26 października 2015

Zmiany kadrowe. Dołączył do nas Dyrektor HR

Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączyła Magdalena Koszewska, która pełni funkcję Dyrektora HR w Grupie MAK i posiada duże doświadczenie w pracy jako menadżer zarządzania zasobami ludzkimi, czyli w obszarze HR (z ang. human resources).

 

Magda przez 17 lat pracowała w firmie Netia, gdzie odpowiadała za wdrażanie strategii HR, tworzenie polityki wynagrodzeniowej, systemy premiowe i motywacyjne, zarządzanie obszarami benefitów i administracji personalnej, a także przeprowadzanie zmian w ramach projektów fuzji i przejęć. Jej rolą będzie zbudowanie zespołu HR, wspieranie Zarządu w kierowaniu zespołem pracowników Grupy MAK, a więc również osobami zatrudnionymi bezpośrednio w Superpolisie.

 

Życzymy Magdzie powodzenia i witamy w Grupie MAK!

Grupa MAK

 

Poniżej znajdziecie kilka słów od naszej Dyrektor HR:

 

Moi drodzy,

Grupa Mak coraz bardziej się rozrasta i Zarząd doszedł do wniosku, że to jest ten moment na wypracowanie szerszego podejścia do zarządzania i rozwijania ludzi.

Z dużą przyjemności dołączyłam do zespołu, z zainteresowaniem i ciekawością uczę się nowej branży i już po kilku dniach widzę, że świat brokersko-ubezpieczeniowy jest mi bliższy niż telekomunikacja. Zależy mi na jak najlepszym poznaniu strategii firmy, jej produktów, specyfiki branży, biznesu oraz pracy poszczególnych działów i spółek. Dlatego też spotykam się z menadżerami, którzy odkrywają przede mną ten świat.

 

Ostatnio zadano mi pytanie: kim dla mnie jest menadżer HR? Pierwsza myśl to „podróżnik”, człowiek, który na swojej drodze spotyka wielu ludzi, każdy z nich jest inny, interesujący, może wiele wnieść do jego podróży. Potrafi jednak tych ludzi słuchać i wyciągać wnioski. Musi także umieć planować i przewidywać nieprzewidywalne. Nie zawsze jest łatwo, a jednak na końcu każdego etapu spotykają go sukces i satysfakcja. To, czego doświadczy i się nauczy, może fantastycznie wykorzystać w codziennej pracy, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wspierają całą organizację w realizacji strategii i budowaniu marki dobrego pracodawcy. Tutaj nic nie dzieję się bez ludzi, to właśnie dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu firma odnosi sukces.

 

AAEAAQAAAAAAAAB4AAAAJDY4YzY5YmU4LTE2MzEtNGRjYy1iM2U0LWUxNTBkZGI2NGY4NgJestem do Waszej dyspozycji i liczę na Wasze wsparcie i współpracę. W Warszawie jestem dostępna w lokalu 41, działają również moje telefony i @:

T: 22 228 27 58

M: 723 222 247

@: magdalena.koszewska@mak-investments.pl

 

Magda Koszewska

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

mapa ryzyka badanie Polskiej Izby Ubezpieczeń Superpolisa
Strefa Agenta 29 marca 2017

PIU i UFG podsumowują miniony rok

Czytaj dalej
Strefa Agenta 21 czerwca 2016

Dialog sposobem na sprzedaż

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 sierpnia 2020

Klient żąda, Agent…zarabia

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę