Zmiany kadrowe. Dołączył do nas Dyrektor HR

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 26.10.2015, w kategorii:

Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączyła Magdalena Koszewska, która pełni funkcję Dyrektora HR w Grupie MAK i posiada duże doświadczenie w pracy jako menadżer zarządzania zasobami ludzkimi, czyli w obszarze HR (z ang. human resources).

 

Magda przez 17 lat pracowała w firmie Netia, gdzie odpowiadała za wdrażanie strategii HR, tworzenie polityki wynagrodzeniowej, systemy premiowe i motywacyjne, zarządzanie obszarami benefitów i administracji personalnej, a także przeprowadzanie zmian w ramach projektów fuzji i przejęć. Jej rolą będzie zbudowanie zespołu HR, wspieranie Zarządu w kierowaniu zespołem pracowników Grupy MAK, a więc również osobami zatrudnionymi bezpośrednio w Superpolisie.

 

Życzymy Magdzie powodzenia i witamy w Grupie MAK!

 Marcin Ślotała, CEO Grupa MAK

 

Poniżej znajdziecie kilka słów od naszej Dyrektor HR:

 

Moi drodzy,

Grupa Mak coraz bardziej się rozrasta i Zarząd doszedł do wniosku, że to jest ten moment na wypracowanie szerszego podejścia do zarządzania i rozwijania ludzi.

Z dużą przyjemności dołączyłam do zespołu, z zainteresowaniem i ciekawością uczę się nowej branży i już po kilku dniach widzę, że świat brokersko-ubezpieczeniowy jest mi bliższy niż telekomunikacja. Zależy mi na jak najlepszym poznaniu strategii firmy, jej produktów, specyfiki branży, biznesu oraz pracy poszczególnych działów i spółek. Dlatego też spotykam się z menadżerami, którzy odkrywają przede mną ten świat.

 

Ostatnio zadano mi pytanie: kim dla mnie jest menadżer HR? Pierwsza myśl to „podróżnik”, człowiek, który na swojej drodze spotyka wielu ludzi, każdy z nich jest inny, interesujący, może wiele wnieść do jego podróży. Potrafi jednak tych ludzi słuchać i wyciągać wnioski. Musi także umieć planować i przewidywać nieprzewidywalne. Nie zawsze jest łatwo, a jednak na końcu każdego etapu spotykają go sukces i satysfakcja. To, czego doświadczy i się nauczy, może fantastycznie wykorzystać w codziennej pracy, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wspierają całą organizację w realizacji strategii i budowaniu marki dobrego pracodawcy. Tutaj nic nie dzieję się bez ludzi, to właśnie dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu firma odnosi sukces.

 

AAEAAQAAAAAAAAB4AAAAJDY4YzY5YmU4LTE2MzEtNGRjYy1iM2U0LWUxNTBkZGI2NGY4NgJestem do Waszej dyspozycji i liczę na Wasze wsparcie i współpracę. W Warszawie jestem dostępna w lokalu 41, działają również moje telefony i @:

T: 22 228 27 58

M: 723 222 247

@: magdalena.koszewska@mak-investments.pl

 

Magda Koszewska

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczenie zwiększy bezpieczeństwo dziecka

Ubezpieczenie zwiększy bezpieczeństwo dziecka

Będzie Rzecznik Finansowy. Sejm przyjął ustawę „reklamacyjną”

Będzie Rzecznik Finansowy. Sejm przyjął ustawę „reklamacyjną”

OC coraz droższe. A to nie koniec podwyżek – Głos Wielkopolski

OC coraz droższe. A to nie koniec podwyżek – Głos Wielkopolski