Aktualności18 listopada 2022

Knockout Boxing Night 25 – Nosalowy Dwór Zakopane

Knockout Boxing Night 25 | Walka Masternak vs Whateley | Nosalowy Dwór

Knockout Boxing Night 25

29 Października w Zakopanem, w hotelu Nosalowy Dwór, odbyła się 25. gala Boksu Zawodowego Knockout Boxing Night, której głównym sponsorem są Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia.

Październikowy weekend u podnóża Tatr to niemałe wydarzenie w środowisku ubezpieczeniowym, gdy na najważniejszej gali w roku spotkać można przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, firm brokerskich, multiagencji oraz największych polskich biznesmenów. Elegancki wieczór to nie tylko sport, ale też występy artystyczne, w tym roku Nataszy Urbańskiej, która zachwyciła głosem, temperamentem oraz pięknymi kreacjami.

Zapytaliśmy Andrzeja Wasilewskiego, promotora Knockout Promotion oraz głównego akcjonariusza MAK Investments o galę, jej organizację i sponsoring. Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć na Facebooku na profilu Knockout Promotion.

„Gazeta Ubezpieczeniowa”: – Gala w Zakopanym co roku zbiera świetne recenzje, słyszymy o niej. To rzeczywiście tak wielki event?

Andrzej Wasilewski: – Nie ukrywam, że od lat jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla polskiego boksu zawodowego. Gala od zawsze jest robiona na światowym poziomie z TOP zawodnikami w Polsce, transmitowana na żywo. W tym roku walką wieczoru będzie jedno z największych pięściarskich wydarzeń na polskich ringach: starcie Mateusza Masternaka z Australijczykiem Jasonem Whateleyem walczącym o możliwość zdobycia pasa Mistrza Świata IBF w wadze do 90,7kg, juniorem wagi ciężkiej. Do tego będziemy świadkami powrotu na ring Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Obie te walki to ogromne wydarzenie dla fanów boksu, których na rynku ubezpieczeniowym nie brakuje.

Więcej informacji odnośnie gali i jej przebiegu możecie znaleźć bezpośrednio na stronie Gazety Ubezpieczniowej, natomiast pełną sesję zdjęciową na profilu Knockout Boxing Night na Facebooku.

Zapraszamy!

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę