Aktualności30 marca 2015

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu rodzica

Jedną z najbardziej uprzywilejowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe grup klientów są kierowcy posiadający dzieci. Oferowane przez ubezpieczycieli zniżki dla rodziców to efekt pozytywnych doświadczeń związanych z specyfiką tej grupy. Na podstawie obserwacji towarzystwa uznały, że ubezpieczenie samochodu tych klientów wiąże się ze stosunkowo niewielkim ryzykiem. Właśnie dlatego przysługują im rabaty obniżające cenę OC.

Od niedawna ubezpieczający samochód rodzice mogą skorzystać również z specjalnej zniżki. Towarzystwo ubezpieczeń Proama wprowadziło 5% rabat na OC dla klientów, którzy zakupią jednocześnie Ubezpieczenie Wsparcie Dziecka lub NNW komunikacyjne. Pierwszy z produktów zapewnia rentę dla dziecka, które w wyniku wypadku komunikacyjnego straci jednego lub dwoje rodziców. Warto wiedzieć, że Ubezpieczenie Wsparcie Dziecka skierowane jest nie tylko do małżeństw, skorzystać z niego mogą także niesformalizowane związki posiadające dzieci. Grono uprawnionych do zniżek nie jest w żaden sposób zawężane. Nie ogranicza go wiek dziecka czy obowiązek kontynuowania nauki. Co ważne Wsparcie Dziecka obejmuje wszystkie wypadki związane z ruchem jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego, którym uległ ubezpieczony jako kierujący lub pasażer, a także jako osoba poza pojazdem, np. jako pieszy. Natomiast przedmiotem ubezpieczenia NNW jest ochrona życia i zdrowia zarówno kierowcy, jak i pasażerów pojazdu, które mogą wydarzyć się w sytuacjach związanych z jego użytkowaniem.

 

29669855_m
fot. Specjalne zniżki dla kierowców z dziećmi

 

Specjalna zniżka na zakup OC dla rodziców obejmuje nowo zawarte polisy i nie sumuje się. Rabat 5% pozostaje niezmienny, nawet jeżeli klient wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu zakupi zarówno Wsparcie Dziecka, jak i NNW.

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę