Kompleksowe ubezpieczenie samochodu rodzica

Jedną z najbardziej uprzywilejowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe grup klientów są kierowcy posiadający dzieci. Oferowane przez ubezpieczycieli zniżki dla rodziców to

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 30.03.2015, w kategorii:

Jedną z najbardziej uprzywilejowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe grup klientów są kierowcy posiadający dzieci. Oferowane przez ubezpieczycieli zniżki dla rodziców to efekt pozytywnych doświadczeń związanych z specyfiką tej grupy. Na podstawie obserwacji towarzystwa uznały, że ubezpieczenie samochodu tych klientów wiąże się ze stosunkowo niewielkim ryzykiem. Właśnie dlatego przysługują im rabaty obniżające cenę OC.

Od niedawna ubezpieczający samochód rodzice mogą skorzystać również z specjalnej zniżki. Towarzystwo ubezpieczeń Proama wprowadziło 5% rabat na OC dla klientów, którzy zakupią jednocześnie Ubezpieczenie Wsparcie Dziecka lub NNW komunikacyjne. Pierwszy z produktów zapewnia rentę dla dziecka, które w wyniku wypadku komunikacyjnego straci jednego lub dwoje rodziców. Warto wiedzieć, że Ubezpieczenie Wsparcie Dziecka skierowane jest nie tylko do małżeństw, skorzystać z niego mogą także niesformalizowane związki posiadające dzieci. Grono uprawnionych do zniżek nie jest w żaden sposób zawężane. Nie ogranicza go wiek dziecka czy obowiązek kontynuowania nauki. Co ważne Wsparcie Dziecka obejmuje wszystkie wypadki związane z ruchem jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego, którym uległ ubezpieczony jako kierujący lub pasażer, a także jako osoba poza pojazdem, np. jako pieszy. Natomiast przedmiotem ubezpieczenia NNW jest ochrona życia i zdrowia zarówno kierowcy, jak i pasażerów pojazdu, które mogą wydarzyć się w sytuacjach związanych z jego użytkowaniem.

 

29669855_m

fot. Specjalne zniżki dla kierowców z dziećmi

 

Specjalna zniżka na zakup OC dla rodziców obejmuje nowo zawarte polisy i nie sumuje się. Rabat 5% pozostaje niezmienny, nawet jeżeli klient wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu zakupi zarówno Wsparcie Dziecka, jak i NNW.

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Utrzymanie auta jest coraz droższe – tak dużo za OC jeszcze nie płaciliśmy !

Utrzymanie auta jest coraz droższe – tak dużo za OC jeszcze nie płaciliśmy !

Niedługo zapłacimy więcej za OC

Niedługo zapłacimy więcej za OC

Ubezpieczenia grupowe jednak z wynagrodzeniem

Ubezpieczenia grupowe jednak z wynagrodzeniem