Aktualności28 sierpnia 2020

Konkurs Kuba 2020 zbliża się do końca

To już ostatnia prosta przed finiszem – za dosłownie za kilkanaście godzin dobiega końca konkurs sprzedażowy „Kuba 2020”, w którym od początku maja rywalizowaliście w sprzedaży ubezpieczeń Generali. Listę 23 szczęśliwych zwycięzców ze wszystkich kategorii ogłosimy 30 września. Wtedy okaże się, kto z Was ruszy na wspaniałą kubańską wyprawę!

Na wyjazd pod znakiem gorących rytmów salsy planujemy udać się między październikiem 2020 a marcem 2021 roku, choć na ostateczny termin wyjazdu wpływ będzie miał aktualny stan pandemii. Gdyby doszło do nieprzewidzianych zdarzeń, pamiętajcie, że pozostaje opcja zamiany wyjazdu na jego gotówkową lub rzeczową równowartość.

PS. Aktualne wyniki „Kuba 2020” można sprawdzić w Extranecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Korytarz szpitalny z pracownikiem służby zdrowia pchającym pusty wózek. Dwie pielęgniarki idą razem, podczas gdy inna pielęgniarka zajmuje się starszym pacjentem siedzącym na wózku inwalidzkim w tle. Otoczenie jest czyste i jasne.
Aktualności 20 stycznia 2015

EKUZ nie wystarczy

Czytaj dalej
Mały niebieski samochodzik jest umieszczony przed kilkoma stosami różnych monet, symbolizujących wydatki na samochód lub oszczędności na pojazd.
Aktualności 28 października 2016

Czy ceny OC jeszcze wzrosną?

Czytaj dalej
Dwupiętrowy dom na przedmieściach z beżowym sidingiem, brązowymi okiennicami i garażem na dwa samochody, otoczony zielonymi drzewami i zadbanym trawnikiem. Przy wejściu wisi mała flaga.
Aktualności 12 sierpnia 2019

Nowe warunki i nowe ryzyka PZU

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę